Milá redakce, milé čtenářky, protože o své nejlepší kamarádce jsem tu již jednou psala, popíšu tentokrát svého nejlepšího kamaráda. Snad to nebude vadit.

Poznali jsme se před asi 15 lety na vandru. On byl momentálně sám, já měla přítele, který by ovšem nejel ani na víkend pod stan. Mé občasné čundrování neschvaloval, už proto, že jsem nebyla o víkend s ním, ale s lidmi úplně jiného ražení. Vždycky říkám, že jsou to lidi přírody. Neznají lež, přetvářku, jednají vždy na rovinu.

Prožili jsme toho spolu spousty, ať už na vandrech nebo i v týdnu, kdy jsem trávila večery sama, protože přítel byl z jiného města. Tak jsme občas vyrazili na procházku, občas na večeři, na country bál, občas se jen tak zastavil a pokecali jsme, uvařila jsem mu kávu a bylo nám fajn.

Jednou jsme byli na vandru, který ovšem měl se skupinou, s kterou tančil country tance spojený hlavně s tím předtančením a večer s country bálem. Odložila jsem si věci do komůrky, půjčila si flanelku od jedné holky z té jejich skupiny, protože jsem samozřejmě nevěděla, že tam bude i country bál a ona měla oblečení na tancování, tak jí to nevadilo. Večer probíhal dost dobře, i když byl celkem náročný. Slavili se tam snad troje narozeniny, já a ještě jedna holka jsme měly svátek, takže když jsme pak k ránu vyšli ven, byli jsme notně unaveni i společensky. Batůžek s věcma jsem nenašla (nějaký dobrák mi ho schoval) a tak jsme se s kamarádem usnesli, že se vyspíme na jedné celtě, místa že je tam dost. Jenže mě byla v noci zima. On zachumlaný v mumii (druh spacáku) já jen tak bez spacáku. Protože se jeho spacák dal rozepnout na dvou místech, jak nahoře, tak i dole v nohách, rozepla jsem mu ho dole a strčila si nohy k němu do spacáku. Vůbec nic nevěděl, zjistil to až ráno.

Přesto, že si on pak našel přítelkyni, já v té stejné době nového přítele, zůstali jsme velmi dobrými kamarády dodnes. Je to jeden z mých nejlepších kamarádů. Když ho poznal můj přítel, nevěřil, že mezi námi nic není. Protože jsme se znali dobře a chovali jsme se tak trochu trhle, ze začátku mi to nechtěl vůbec věřit. Jenže kdyby mezi námi něco bylo, vše to krásné, co jsme spolu prožili by přišlo vniveč a to krásné křehké pouto by se rozbilo. A to rozhodně riskovat nemíním. I když je o 15 let starší než já, vůbec to nevadí. Dnes už se vídáme jen málo, bydlí na druhé straně republiky, ale vím, že kdybych zavolala o půlnoci, vyslechne mě a kdyby bylo potřeba, sedne do auta a okamžitě přijede.

Martina, nick: 13042000

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


Kluci z vandru, to bývají bezva chlapáci! :)

 • Máte nejlepší kamarádku?
 • Je to spolužačka z dětství, sousedka, nebo dokonce televize?
 • Nebo jich máte více?
 • Jaká je?Vídáte se často?
 • Kde se scházíte?Jak dlouho se znáte?
 • Zná jí vaše rodina?
 • Proč je to právě ona? Čím si to vysloužila?
 • Ví o vás všechno?
 • Mluvíte o všem?
 • Co byste jí nikdy neodpustila?
 • Ztratila jste někdy tu nejlepší kamarádku?

Pište mi na redakce@zena-in.cz

heslo: kamarádka

Jeden z příspěvků, které budeme během dnešního dne zveřejňovat, bude odměněn. Můžete získat krásnou rtěnku a fialový lak na nehty od Avonu pro sebe nebo pro svou nejlepší kamarádku? Dárečky k Vánocům se vždy hodí, je to tak?

Tak pište! Budu se těšit na vaše příběhy, fotografie, postřehy, radosti či stížnosti. :)

lak a rtěnka

Reklama