Já nakupování zrovna moc nemusím, můj manžel se v tom naopak vyžívá. Obvzláště miluje různé akce. Vždy nejdříve nastuduje letáky, pak jdeme do obchodu a začíná ten správný kolotoč.

Bohužel jsem ho ještě nenaučila, že by mohl obchod projít uličku po uličce, má-li tu potřebu, a pokoupit, co se mu bude líbit. Jenže to on ne.

Jdeme, a on poletuje z jednoho koutu obchodu do druhého, jak kdyby mu hořelo za patama. Nedá si to vymluvit. Nejvíce miluje takové akce, kdy něco koupí a něco k tomu dostane zdarma. Marně mu vysvětluji, že se to málokdy vyplatí, ať si to spočítá. On má pocit, že na tom vydělá. Je to jako když hrách na stěnu házím.

Poslední zážitek s ním mám z pondělí, kdy jsme byli nakupovat v drogérii (Ježíška). Vešli jsme dovnitř a manžel objevil první akci: když nakoupíte dárkový balíčky v hodnotě 499,- Kč dostanete nerezovou placatku. I usoudil, že by se nám hodila, a kosmetiku si dáme pod stromeček. Dlouho vybíral z těch asi 6 možných balíčků, až jsme vybrali dva. Vzali jsme je k pokladně, paní pokladní je namarkovala, vzala likérku (placatku) a ona se nechtěla napočítat zdarma. Proč? Oni to měli šikulové tak, že ty balíčky které jsme vybrali, dělali přesně o korunu méně, než onu požadovanou částku. Tak jsme pani pokladní požádali, aby nákup stornovala, že si vybereme jiný balíček. I vydal se manžel vybrat něco jiného. Po nějaké době měl vybráno a dokonce už jsme trefili i správně cenu a likérku jsme dostali.

Pak jsme ještě kupovali pro mě barvu na vlasy. Taky zážitek. Nechala jsem si poradit od kamarádky - kadeřnice, od které firmy si mám barvu koupit a zařídila se dle její rady. Jenže ouha, opět na nás čekala akce. Barva - zlevněná z 99,- Kč na 69,- Kč. To by bylo super ne? Jenže, když nakoupíte od této značky barvu + vlasovou kosmetiku celkem za 149,- Kč získáte zcela zdarma ručník. A to se vyplatí ne? Takže jsme místo barvy za 69,- kupovali ještě každému po šamponu abychom se vlezli i do této akce. Po zaplacení jsme obdrželi vytoužený ručník zdarma.

Uznejte, že takové výhodné nabídky prostě musíme využít. No nekupte to za ty peníze.

Nákupům zdar, a nejlépe bez chlapů.

Martina
nick: 13042000

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


Oni ví, jak na vás! :)

  • Kdo u vás v rodině chodí na nákupy?
  • Kdo tahá tašky plné jídla?
  • Jezdíte na velké nákupy?
  • Na jak dlouho jste schopni nakoupit?
  • Platíte jídlo vy, nebo partner?
  • Hádáte se při nakupování?
  • Co předvánoční nákupy, jak to zvládáte?

Pište na redakce@zena-in.cz,

předmět: nákupy

Příspěvky, které do redakční pošty přijdou, budeme zveřejňovat, jeden z příspěvků bude oceněn. Čtenářka, jejíž příspěvek vybereme, se bude moci těšit na (nejen) nákupní tašku a hydratační péči proti kruhům pod očima Garnier Caffeine Roll-On - hydratace a krycí korektor v jednom.

Tak pište, těším se na vaše příspěvky a doufám, že se pobavíme!

taška a roll on

Reklama