Získal titul v soutěži Muž roku pro rok 2011 a následně se stal druhým nejkrásnějším mužem planety, řeč je o sympaťákovi s uhrančivým pohledem, který vás zaručeně dostane – Martin Gardavský. Jak to má se ženami a která má šanci ho ulovit, to se právě teď dozvíte.

Martin se chlubí vysportovanou postavou, kudrnatými vlasy a pohledem, jenž vás dostane do kolen, když k tomu ještě připočteme jeho sex-appeal, není se čemu divit, že slaví jeden úspěch za druhým. Svou kariéru odstartoval díky prestižní soutěži Muž roku, kdy okouzli porotu i publikum a na plné čáře vyhrál. Následovala cesta do thajského Bangkoku na soutěž Mister International, kde Martin bodoval a stal se druhým nejkrásnějším mužem planety, kdy porazil na padesátku svých konkurentů.

Když jsem se dozvěděla, že Martin bude hlavní tváří módní přehlídky značky Takko, neváhala jsem a šla jsem se na akci podívat. Doufala jsem, že se mi Martina podaří odchytnout a udělat s ním rozhovor a povedlo se…

fd

Martine, tak krásný chlap jako ty, prozraď mi, jak to máš momentálně s ženami? Máš momentálně nějakou přítelkyni?
(smích) Teď aktuálně žádná přítelkyně není, a jak to mám se ženami? Já to mám se ženami hrozně fajn. Já jsem rád ve společnosti krásných lidí, krásných žen především, takže si v jejich společnosti užívám každou chvilku, třeba i právě na přehlídce, kde jsou vždy nádherné ženy.

Já si troufnu odhadnout, že musíš mít spoustu nabídek na rande, pletu se, nebo je tomu tak?
Kupodivu mi tolik nabídek na rande nechodí. Já jsem byl docela dlouho ve vztahu, a když mi přijde nějaká nabídka, třeba když mi nějaká žena napíše nějakou zprávu, tak já na to moc nereaguji. Mnohem raději totiž potkávám lidi osobně, nebo náhodou, a ne když mi někdo napíše, pozval by mě na rande a já mu musel odepisovat, to vážně nemusím.

Takže ženy, které by tě chtěly pozvat na rande, si tě prostě musejí vyhledat a „náhodou“ na tebe narazit?
Tak buď si musejí vytipovat, kde mě potkají, nebo to musí být náhoda a jiná možnost asi neexistuje. :-)

gf
Zdroj foto: https://www.facebook.com/martin.gardavsky.5/photos_all?lst=1101781544%3A1322492914%3A1416570682

Jaký typ žen se ti líbí?
Mně se líbí ženy, které mají charisma, které mají své zájmy a dokážou si svůj čas užívat samy, nepotřebuji k tomu muže a nehledají ho z důvodů, aby ho milovaly, a na tom základě byly šťastné. A typově mě na tom tolik nezáleží, ta žena mě prostě musí zaujmout. Přiznám se, že mě dostane žena, která má takovou tu jiskru v očích.
( Zde se musím přiznat, že jsem hltala každé jeho slovo, až jsem ztratila nit a chvilku jsem opravdu nevěděla, na co jsem se Martina dál chtěla ptát :-), pozn. red.)

Jelikož jsme momentálně na módní přehlídce, tak mi to nedá, abych se nezeptala, jaký styl oblékání se ti u žen líbí?
Mně se líbí, když se ženy oblékají elegantně, hlavně, když umějí kombinovat drahé a levné značky. Co mě ale opravdu nebere, jsou dívky, které nosí například batoh, to mě vážně nepřitahuje. :-)

A co naopak tě u něžného pohlaví nejvíce dokáže odradit?
No, teda, to je těžká otázka. Ale asi první, co mě trkne do oka, je to, když má hodně make-upu. To podle mě je hrozná škoda, a že to vůbec není potřeba. Samozřejmě chápu, že se ženy cítí asi lépe, ale mně osobně to spíše odrazuje, ale samozřejmě opět záleží i na jiných okolnostech...

ds

fg

as

x
Zdroj foto: http://www.jaromanagement.com/muzi/profil/martin-gardavsky/

Čtěte také:

Reklama