MartánciVšichni víme, jak je pro dětský organismus důležitá zdravá a vyvážená strava plná vitaminů a minerálů. Jsou to velice důležité látky, které dětem zabezpečují zdravý růst, vitalitu a celkový správný vývoj. Jenže co když si vaše ratolest postaví hlavu a některé potraviny odmítá? Existuje bezpočet důvodů dětských výmluv, proč nechtějí jíst to či ono. Pokud tedy není možné zajistit dítěti dostatek zdraví prospěšných látek, je vhodné poohlédnout se po potravinových doplňcích pro děti.

 

Vitaminové doplňky stravy

Na našem trhu existuje mnoho vysoce kvalitních přípravků. Je možné je zakoupit v nejrůznějších podobách, třeba jako pastilky, šumivé nebo žvýkací tabletky, sirupy nebo jako oblíbené tablety v želatinové podobě. Při jejich výběru se zamyslete nad tím, co bude pro dítě nejvhodnější. Jestli chcete dítěti zajistit optimální množství vitamínů a minerálů, protože si myslíte, že je jeho stravování v tomto směru nedostatečné nebo jestli mu chcete zvýšit obranyschopnost, protože bývá velmi často nemocné, nebo jestli máte zcela jiný důvod pro užívání vitamínových přípravků.

Zvolte kvalitní preparáty

Při výběru doplňků stravy se neřiďte pouze příchutí, obrázky na obalu a dárečky. I když právě ty jsou jistě pro vaše děti atraktivní. Nejdůležitějším parametrem by měla být kvalita vitaminů. Prostudujte si obal a snažte se vybírat takové přípravky, které obsahují pouze přírodní barviva. Dobrým tipem jsou třeba doplňky stravy Marťánci, které najdete v v podobě tablet nebo želatinových postaviček v různých příchutích či sirupu.

Náš tip: nové sirupy od Marťánků pro děti již od jednoho roku!
Marťánci sirup Omega 3

Sirup Marťánci sirup Omega 3 obsahuje nenasycené mastné kyseliny omega 3, které jsou strukturální součástí mozkové tkáně a oční sítnice. Tento sirup obsahuje nenasycené mastné kyseliny omega 3 z přírodního rybího tuku. Má však lahodnou medovo-pomarančovou chuť, takže je dětmi velmi dobře přijímán. Přípravek neobsahuje umělá barviva, sladidla ani konzervanty, a proto je vhodný pro děti již od 1 roku. Dávka 10 ml denně zajistí příjem 140 mg omega 3 mastných kyselin.

www.walmark.eu/cz/

Novinka pro posílení imunity pro děti již od 1 roku!

Multivitaminový sirup pro děti s pomerančovou příchutíMartánci

  • příznivě ovlivňují obranyschopnost (imunitní systém) dítěte
  • pomáhají zajišťovat zdravý vývoj tkání, hlavně pak kostí, zubů, vlasů a kůže
  • pomáhají udržovat vitalitu a celkově dobrý zdravotní stav
  • příznivě ovlivňují paměťové schopnosti dítěte
  • podporují chuť k jídlu

Vitaminy v každé kapce sirupu od Marťánků

Marťánci sirup, je souhrnem všech nezbytných vitaminů, minerálů a jiných aktivních látek, které jsou velmi důležité pro fyziologický růst, zdravý vývoj a celkovou vitalitu.

Marťánci sirup je vhodný již od jednoho roku dítěte a má příjemnou pomerančovou příchuť.

Navíc Marťánci sirup obsahuje unikátní aktivní složky – beta glukan, bioflavonoidy, vitamin C a zinek. Tyto látky společně s  vitaminy a minerály přispívají ke správné funkci imunitního systému, přeměně energie a vývoji organizmu.

Marťánci sirup neobsahují barviva ani konzervační látky.

Účinky vybraných složek v sirupu Marťánci:Martánci

  • Beta glukan - je zcela přírodní látka, která podporuje funkci imunitního systému
  • Vitamin C - slouží jako ochranný antioxidant a pomáhá podporovat přirozenou imunitu
  • Bioflavonidy (komplex) - působí  jako antioxidanty, které mají příznivé účinky na lidské zdraví a navíc pomáhají stimulovat funkci imunitního systému
  • Zinek - je nezbytný pro normální růst a funkci imunitního systému

Více na www.walmark.eu/cz

Reklama