Zdraví

Marťánci pro vaše děti

Protože některé děti nechtějí polykat pilulky, přišla firma Walmark před lety s nápadem, jak dětem udělat z polykání vitaminu zábavu. Nápad byl výborný, v balení Marťánků děti najdou zábavnou hračku (nyní svíticí kosmickou propisku) a mámy nemají problém, aby dítko odmítalo vitamin spolknout. Tabletka má tvar Marťánka a příchuť jahodovou, pomerančovou. Každá tableta obsahuje všechny potřebné vitaminy, minerály a další aktivní látky v optimálně vyvážených dávkách, které jsou nezbytné pro zdravý růst a vývoj dítěte.

Co obsahují Marťánci a jak působí na organismus našich dětí?

Marťánci představují přípravek s vitaminy, minerály a komplexem Imunactiv určený pro děti.

Jedna tableta tohoto přípravku pokrývá denní potřebu důležitých vitaminů a minerálů u dětí. Rychle se vyvíjející dětský organismus má vyšší nároky na přísun těchto látek a právě náš preparát je plně uspokojuje. Z aktivních látek obsahuje vitaminy skupiny B, vitaminy A, D, E a vitamin C, z makro- a mikroelementů jsou to vápník, jód, draslík a zinek, účinné látky ještě doplňuje esenciální aminokyselina lysin a PABA (kys. paraaminobenzoová). Zcela unikátní je v tomto přípravku komplex ImunactivTM.

Marťánci obsahují také xylitol, který tabletám dodává lahodnou chladivou chuť a zároveň zabraňuje vzniku zubního kazu. Aditivní látky jsou běžné pro tento typ výrobku, neobsahuje laktózu ani pšenici, což je důležité z hlediska možné intolerance laktózy či celiakie u dětí.

   
23.11.2004 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] LenkaH [*]

  Také je kupuji,děti je mají rádi. Jednou mi dalo práci sehnat balení s rádiem, ale byla jsem úspěšná !!!!

  superkarma: 0 23.11.2004, 14:30:00
 2. avatar
  [3] Ferdulka [*]

  Taky je dceři dávám,protože nic jiného z vitamínů do ní nedostanu a ovoci moc nedá ,ale připadá mi,že těch vitamínů obsahují dost málo-když srovnám obsah vitamínu C v 1 tabletě a obsat "céčka" v sirupu Multi sanostol,který je pro mladší děti,je to bída .

  superkarma: 0 23.11.2004, 12:26:19
 3. avatar
  [2] Běla [*]

  Jsou bezva a děti je rády užívají.

  superkarma: 0 23.11.2004, 11:46:19
 4. avatar
  [1] xantypa [*]

  Zadny nemam

  superkarma: 0 23.11.2004, 11:25:08

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme