Je to už hodně let, co moje kamarádka dostala od jedné známé nejmenované firmy oficiální dopis, ve kterém jim ředitel té firmy slavnostně oznamuje, že se stává potencionálním výhercem několika milionů korun a briliantových náušnic. Bylo to nějak těsně po revoluci a tady zatím nikdo moc nebyl na takové balamucení zákazníků zvyklý.

Kámoška tehdy málem (jako milionářka) přestala pracovat a začala vytrubovat do světa, jaké měla štěstí, že vyhrála. Podlehla té představě a začala bezhlavě utrácet své léty naškudlené úspory s tím, že jí výhra brzy přijde a ona už nikdy nebude muset šetřit a otáčet každou korunu. Kruté pak bylo její vystřízlivění, když zjistila, že šlo jen o reklamní trik, jak nalákat potencionální zákazníky ke koupi předraženého zboží. Ještě z toho měla ostudu, jak naletěla!

Pokoutně se jí  v okolí říkalo falešná milionářka. Až mi jí bylo líto. A představte si, ta firma ty svoje dopisy  posílá do schránek lidem dál. Nevím jak jinde, ale u nás už je všichni házejí rovnou do koše.

S přáním hezkého dne Marta61

Text nebyl redakcí upraven.

Nachytákvy a skrytá kamera jsou téma na dnešek.Co si o tomto způsobu humoru myslíte? Stalo se někdy něco podobného vám? Příspěvky posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama