Reklama

Je to už hodně let, co moje kamarádka dostala od jedné známé nejmenované firmy oficiální dopis, ve kterém jim ředitel té firmy slavnostně oznamuje, že se stává potencionálním výhercem několika milionů korun a briliantových náušnic. Bylo to nějak těsně po revoluci a tady zatím nikdo moc nebyl na takové balamucení zákazníků zvyklý.

Kámoška tehdy málem (jako milionářka) přestala pracovat a začala vytrubovat do světa, jaké měla štěstí, že vyhrála. Podlehla té představě a začala bezhlavě utrácet své léty naškudlené úspory s tím, že jí výhra brzy přijde a ona už nikdy nebude muset šetřit a otáčet každou korunu. Kruté pak bylo její vystřízlivění, když zjistila, že šlo jen o reklamní trik, jak nalákat potencionální zákazníky ke koupi předraženého zboží. Ještě z toho měla ostudu, jak naletěla!

Pokoutně se jí  v okolí říkalo falešná milionářka. Až mi jí bylo líto. A představte si, ta firma ty svoje dopisy  posílá do schránek lidem dál. Nevím jak jinde, ale u nás už je všichni házejí rovnou do koše.

S přáním hezkého dne Marta61

Text nebyl redakcí upraven.

Nachytákvy a skrytá kamera jsou téma na dnešek.Co si o tomto způsobu humoru myslíte? Stalo se někdy něco podobného vám? Příspěvky posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz