Vztahy

marry: Tlama dokořán, zuby cvakly...

Ahoj redakce! Při přečtení dnešního tématu mi cukly koutky do úsměvu. Hned se mi ta první pusina vybavila. Nemyslím takovou dětskou pusinku, ale svou první ,,líbačku".
Byli jsme s kamarádkama na dětském táboře, mám dojem, že už nám bylo 14 a to si umí každý představit jak s náma mlátila puberta. Třeba jsme postupně zalézaly pod peřinu s diktafonem a náhrávaly jsme vlastní hekání a vzdychání coby představy o sexu . Pak jsme si to pouštěly a protože už bylo po večerce a náš smích nešlo přeslechnout, diktafon zabavil vedoucí nemaje tušení co na něj po spuštění čeká . . . NO TRAPAS!!!
Když nám praktikanti uspořádali večerní diskošku pečlivě jsme se načesaly a zmalovaly , pár ploužáčků s jedním celkem pohledným klučinkou přivedlo tu nejtrhlejší z nás k ,,geniálnímu" nápadu. Pravila ,,Manislava se s nim bude dneska cucat!! A pak nám to bude vyprávět." (jsem maruška, ale z hovorové Máni udělaly holky Manislavu, hrůza.)
Neměla jsem sílu odporovat, Kačka hecovat prostě uměla. Domluvila jsem se s tím hošanem, že se sejdem po večerce za chatkama. Kupodivu tam byl, když jsem přišla. Musela jsem být rudá až na pr--li . . . Nevím, co jsme si v tu chvílku řekli, asi něco na způsob, tak jdem na to!
Přiblížili jsme se s otevřenýma tlamama do kořán, cvakly nám zuby, překážely nosy a když jsme se setkali jazykama, někdo zařval. ,,BACHA!!! HLÍDKA JDE!!" V tu chvíli jsem vyděšeně skočila šipku pěkně hlavou na před do okna do naší chatky. Přelítla jsem stoleček a hodila placáka přímo do prostřed chajdy. Ty kr-vy hned dostaly záchvaty smíchu, jen tak tak jsem zalezla do palandy, když se otevřely dveře a v nich opět vedoucí. Když viděl tu spoušť, převrhnutý stolek, strhnutá garnyž i se záclonkou na zemi a nás dělajíce že spíce, ani nekomentoval.
Tak nevím zda to byla ta opravdová první líbačka, na tu druhou si pamatuju taky, děsně slintal :)
Naštěstí jsem potkala kolíka jehož za muže jsem pojala, přec velmi pěkně líbat umí :)
marry

Pozn. red.: Text nebyla redakčně upraven


GoldwellTak to bylo málem o jazyk! :)

Jak na první polibek vzpomínáte vy? Jaké byly vaše dojmy, pocity a jaké jsou vzpomínky teď? Líbilo se vám to vůbec nebo jste si v tu chvíli říkala, tak tohle už nikdy! Kde se to stalo?

Vynechme ty první dětské polibky...

Napište mi na redakce@zena-in.cz.

Nejmilejší příspěvek odměním pěkným balíčkem profesionální vlasové kosmetiky Goldwell v hodnotě 1000 Kč! Máte se na co těšit. Tak se rozvzpomínejte a napište mi váš zážitek, ať byl jakýkoliv!

Těším se!

   
14.04.2010 - Ona s ním - autor: Linda Wimmerová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] peetrax [*]

  Trochu jsem se v tom článku ztratila. Podle nadpisu jsem myslela, že to bude první polibek se psem.

  superkarma: 0 14.04.2010, 14:27:03
 2. avatar
  [3] femme [*]

  ty chyby jsou fakt děsný Sml28

  superkarma: 0 14.04.2010, 13:31:49
 3. avatar
  [2] Věrulinka [*]

  Sml52Sml52Sml52  ještě že jsi si neublížila Sml52Sml52Sml52

  superkarma: 0 14.04.2010, 13:19:41
 4. avatar
  [1] delfi.na [*]

  Sml52Sml52 .. aspoŃ je na co vzpomínat

  superkarma: 0 14.04.2010, 13:13:39

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme