A tento čáp věstil něco dobrého, jen mohl chvilinku počkat, až tatínek vystřízliví. Více již v příspěvku od maminky s nickem marry.lu.  

Úžasné téma: také se podělím o zážitek :)
Jedno krásné sobotní odpoledne se sešla celá rodinka u ohýnku. Pilo se pivko a opékaly buřtíky. Když kde se vzal, tu se vzal čáp. Přilétl, zakroužil nám přímo nad střechou domu a odletěl zpět. Za pár minut přilétl i se svou družkou, nekecám!, opět nám zakroužili nad domem a pokračovali v cestě. Někteří z rodiny se chytali za břicho smíchy s výkřiky na mou adresu ,,tak dneska to máš jasný :)))“ ,,to je tutovka :)))“.

Večer jsem si šla lehnout, ale neležela jsem dlouho, ano, praskla mi voda. Vstala jsem, že se půjdu sprchnout a pojedem. Manžel cinkal lahváčema v lednici . . . ,,Zlatíííí, je čas vystřízlivět“ volám z patra. Byl to náš již třetí výlet do porodnice, čekala jsem trochu ,,profesionality“ opak se stal pravdou. Mužík naprosto z panikařil. Začal zmateně pobíhat po domě ve snaze něco zorganizovat a pořád dokola opakoval větu ,,Už je to tady!, Už je to tady!, Už je to tady! . . . „ Jako by měl to mrně na svět přivést on :)) Já se zatím sprchla, dobalila tašku a zavolala tchýni na hlídání zbytku ratolestí. Prdelka obvolal celou vesnici, ale nebyla v ní jediná střízlivá duše, neboť byli všichni na místním maškarním plese. Sedl za volant a že jedem. Na mé námitky, že je pod vlivem a že si zavolám sanitku se jen šklebil. ,,On je přece hlava rodiny a dokáže se o nás postarat . . . „ to je jeho EGO.

Porodnice je jen 10 minut cesty, tak jsem kývla. Ještě se mě ale stačil zeptat,  zda chci do místní nemocnice nebo do té co je o dalších 40km dál. Nechápal mé pohledy ve smyslu ,,tobě snad hrabe“ :)))).  tu jízdu tady všichni jistě odsoudí. Jel s námi ukázkově, předal mě sestře a šel se vyspat do střízlivosti ke švagrovi, který bydlel hned vedle porodnice.
Narození malé stihnul akorát, byl vykoupaný, oholený a v ruce měl velkou bonbošku pro porodní asistentku jako Velké díky!

marry.lu

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

______________________

Nakonec to zvládl, ještě, že tak. Chválit ho za tu jízdu nebudeme, ale předem odpuštěno. Přece nesvěří své dvě princezny někomu jinému :)
Děkuji, že jste napsala a přeji pěkný den
Saša

Téma dnešního dne: Cesta do porodnice

  • Popište nám vaši cestu do porodnice
  • Jak tu první, tak tu druhou, třetí, čtvrtou, pátou…
  • Jela jste sanitkou, autem, vlakem nebo autobusem?
  • Sama, s manželem, s maminkou či se sousedem?
  • Jela jste na poslední chvíli nebo s předstihem?
  • Byla jste poprvé nervózní?
  • Nebo byl nervóznější vás partner?
  • Probíhala cesta v klidu nebo chaosu?
  • Měla jste všechno náležitě přichystáno, nebo jste v porodnici zjistila, kolik věcí vám v tašce chybí?

O cestě do porodnice pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z maminek, ať už současných nebo budoucích, odměníme pěkným dárkem: Dětskou kosmetikou Johnson´s baby

darek

Reklama