A je to tady, uběhlo již několik týdnů a já jsem se díky přístroji, revoluční novince Philips Lumea, dopracovala k dokonale hladké pokožce, po jaké jsem dlouho toužila. Sama bych nevěřila, že bezbolestně a během pár týdnů se dá zbavit nechtěných chloupků.

Zprvu se přiznám, že když jsem dostala do rukou Philips Lumea, byla jsem skeptická, jelikož jsem vážně nevěřila tomu, že mě něco dokáže zbavit chloupků, kromě žiletky, která byla dodnes mou nejlepší kamarádkou. Každá žena to jistě zná, chloupky rostou neskutečně rychle a občas jsem si říkala, že snad ihned po oholení začnou zase rašit rychlostí světla. Docela mě to rozčilovalo, jelikož stále jsem někde v společnosti, a tak minimálně holení podpaží pro mě bylo nechtěnou každodenní rutinou, která mě obtěžovala.Lumea

Někdo však musel vyslyšet mé prosby a mně se do ruky dostala revoluční novinka Philips Lumea, která  je ideálním řešením, jak zabránit opakovanému růstu chloupků, a to vše v pohodlí domova. Stačilo k tomu jediné, oholit se, vyhradit si pro sebe cca patnáct minutek, přiložit Philips Lumea na místa, kde jsem se chtěla zbavit chloupků (tudíž téměř všude). Vše jsem opakovala po dobu cca šesti týdnů a cca jednou či dvakrát do týdne, s výjimkou podpaží, kterému jsem se věnovala obden. Světe, div se, ale výsledek se dostavil a mě, věčnou pesimistku dosti překvapil.

Po čtyřech týdnech jsem se téměř zbavila chloupků právě v podpaží a po dalších dvou týdnech i oblast bikin byla krásně hladká po dlouhou dobu. Nemůžu zase říci, že by chloupky zmizely nadobro, ale doba, kdy mé tělo je hladké, se rapidně prodloužila a já už nemusím řešit tu každodenní rutinu, což je prostě skvělé. Jsem tak nadšená, že bych to nejraději vykřičela do celého světa. Ač jsem člověk, který si své „vychytávky“ pro mé krásnější]  já nechává pro sebe, tak s vámi se o moje tajemství hladké pokožky mile ráda podělím – vše tkví právě v revoluční novince Philips Lumea, která opravdu funguje. Doporučuji všem ženám, které touží po samotově hladké pokožce a nechtějí trpět někde v salonech. A jelikož je čas Vánoc, rozhodně si Philips Lumea připište na seznam pro vašeho Ježíška.

A jak Philips Lumea Precision Plus SC2008 funguje?

LumeaSystém Philips Lumea využívá inovativní technologii na bázi světla nazvanou IPL (Intense Pulsed Light). Ta je odvozena od technologie využívané v profesionálních salonech krásy, kde se prosazuje posledních 15 let. Společnost Philips tuto technologii přizpůsobila pro bezpečné a efektivní použití v pohodlí domova a v úzké spolupráci s předními dermatology vyvinula přelomový systém odstranění chloupků Philips Lumea. Philips Lumea aplikuje na kořínek chloupku jemný světelný výboj, takže dojde k jeho zahřátí, aniž by byly poškozeny ostatní tkáně. Toto zvýšení teploty způsobí následné odpadnutí chloupku a výrazné oddálení jeho opakovaného nárůstu. Vzhledem k tomu, že IPL působí na chloupky v anagenní neboli růstové fázi, je nutné aplikaci dle potřeby opakovat.

Philips Lumea Precision Plus SC2008 je vysoce výkonná lampa poskytující vice než 140 000 záblesků pro minimálně pětileté používání bez nutnosti její výměny. Přístroj nabízí pět nastavení světelné energie podle typu pokožky, integrovaný UV filtr chrání pokožku před UV zářením. Pro ještě větší bezpečí je vybaven bezpečnostním kroužkem, který zabraňuje nechtěnému záblesku. Kromě většího tělového nástavce (4 cm2) nabízí i přesný nástavec pro ošetření obličeje (2 cm2). Přístroj disponuje i režimem Slide and Flash pro pohodlnější aplikaci, kdy záblesk je automaticky spuštěn bez nutnosti opakovaného mačkání.

Čtěte naše články

Reklama