.

Marionnaud: Vánoční sety plné vůně

Dárky

Marionnaud: Vánoční sety plné vůně

Vánoční svátky by měly být poklidnou událostí na sklonku roku, čas rodinné pohody, posezení s přáteli a také dobou předávání dárečků pro naše nejbližší. Bohužel se situace většinou vyvíjí poněkud odlišně a díky pracovnímu vytížení, honu za dárky a nákupům na poslední chvíli si klidu, po kterém tolik toužíme, příliš neužijeme. Proto uvítáme pomocnou ruku v podobě krásných dárkových setů, které obsahují praktické kosmetické přípravky a současně i velmi dobře vypadají. V síti parfumerií Marionnaud můžeme vybírat mezi dárkovými balíčky s nejrůznějším obsahem, vhodným pro všechny věkové kategorie, z těchto značek: Marionnaud koupelová řada, Only You, Watson a Baylis & Harding.

Kosmetika patří mezi vděčné dárky pro většinu našich blízkých. Mýdlo pro babičku, kosmetický kufřík pro maminku, sprchový gel kamarádce, malé neteři první dětské šminky. Takový dáreček „holky" v okolí prostě potěší a navíc ho i využijí. Pojďme se podívat, jaké dárkové sety jsou pro Vás připraveny v síti parfumerií Marionnaud:

MARIONNAUD KOUPELOVÁ ŘADA

Značka koupelové kosmetiky Marionnaud přináší dva voňavé balíčky pro péči o celé tělo s dárečky navíc. Vybírat můžeme z těchto variant:

marionnaud

Dárkový set koupelové řady Marionnaud složený z velkého sprchového gelu (400 ml), tělového olejíčku se třpytkami a vonné svíčky potěší každou ženu. K dostání v síti Marionnaud za cenu 690 Kč.

marionnaud

Praktická průhledná etue na zip v sobě ukrývá hydratační tělové mléko se třpytkami, bílou mycí houbičku a sáček s 50 malými koupelovými perlami řady Marionnaud. K dostání v síti Marionnaud za cenu 290 Kč.

Dárky pro holčičky:

Balíčky dekorativní kosmetiky značky Only You se tentokrát zaměřily především na malé princezny, na výběr jsou tyto tři dárkové kazety:

marionnaud

Rozkošný kufřík Only You pro malé parádnice ve tvaru kytičky v sobě ukrývá spoustu nezbytností pro všechny princezny. V kufříku najdou dětské rtěnky, lesky na rtíky, laky na nehty a pět malý skřipců na vlásky. K dostání v síti Marionnaud za cenu 590 Kč.

Šikovná sada dětských šminek Only You pro malé objevitelky obsahuje lesky na rtíky (v tubě i kelímku), laky na nehty, oddělovač prstů a také dva prstýnky. K dostání v síti Marionnaud za cenu 290 Kč.

marionnaud

Tato sada Only You jistě potěší všechny milovnice líčení. V lesklé kazetě se ukrývá snad vše, co k líčení patří, sada obsahuje: oční stíny, kompaktní pudr, lesky na rty, aplikátor, řasenku, štětec na nanášení rtěnky, tvářenku. K dostání v síti Marionnaud za cenu 390 Kč.

   
06.12.2010 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme