marinnaud

Nechme se hýčkat cennými rostlinnými výtažky jemné kosmetiky

marinnaudKaždá žena má jiné nároky na kosmetiku. Jedna preferuje hydratační krémy, jiná už musí sáhnout po anti-age variantě. Jedna volí raději olejové odličovače, jiná dává přednost mlékům. Zkrátka každá žena má své rituály, jedno mají ale společné. Vyžadují kvalitní kosmetiku, která jim nabídne komfort, šetrné složení, a to vše optimálně za dostupnou cenu. Přesně tuto kombinaci představuje síť parfumerií Marionnaud ve své nové řadě komplexní péče o pokožku celého těla - Marionnaud Skin Care, která svou šíří nabídky splňuje nejrůznější požadavky i velmi náročných žen. Ve svém sortimentu má tato šetrná kosmetika, která neobsahuje žádné alergeny, parabeny ani ropné produkty, na 35 přípravků pro tyto základní kosmetické rituály - čištění pleti, ošetření pleti a péči o tělo.

Aloe vera, heřmánek, kaštan, echinacea, eukalyptus, vilín, olej z bavlníkových semen, ricínový olej, olej z rýžových otrub, bílá lilie, sléz, makadamové oříšky, zelený čaj. Všechny tyto přírodní suroviny, či výtažky z nich prošly přísným testem na přítomnost alergenů a tvoří složení jednotlivých kosmetických přípravků nové řady Marionnaud Skin Care. Kromě absence alergenů jsou všechny přípravky nové řady také bez chemických parabenů a ropných látek. Tím je zajištěna šetrnost všech produktů celé řady. Vybírat můžeme z těchto kategorií péče o naši pokožku:

Čištění pleti:

Tato řada se zaměřuje na odličování a čištění pleti a zahrnuje nejrůznější tonika, odličovače a také peeling. Dala by se rozdělit na tyto podkategorie:

  • Čisticí kosmetika - zahrnuje šetrný odličovač očí, odličovací mléko, odličovací krém, čisticí micerální vodu a masážní čisticí krém s relaxačními účinky.
  • Tonika - tři přípravky pro dokonalé dočištění pokožky a přípravu na aplikaci krému. V nabídce je jemné pleťové tonikum, osvěžující tonikum a tonikum pro zjemnění pórů.
  • Peeling - jemný pleťový peeling šetrně odstraní odumřelé buňky a pleť krásně rozjasní.

Ošetření pleti:

Kategorie ošetření pokožky představuje komplexní péči o pokožku, ve které si každá žena najde ten svůj pravý přípravek podle typu pokožky. Ošetření pleti se dělí na tyto dvě kategorie:

  • Hydratace - hydrataci potřebuje každá pokožka, proto se na ní zaměřuje i nová řada Marionnaud. Krémy podle typu pokožky si zde najde každá žena, jsou připraveny varianty pro suchou pokožku, stejně tak i pro normální a smíšenou. Pro hloubkovou hydrataci je připravena maska, či oční gel pro ošetření unavených očí.
  • Péče proti vráskám - boj s vráskami se dříve nebo později týká každé ženy. V této kategorii je připravena péče na boj s prvními vráskami, najdeme v ní denní, noční krém, krém na vrásky v oblasti očí a sérum.

Péče o tělo:

marinnaudKromě pleťové péče je připravena také sada přípravků, které se postarají o celé naše tělo. Nechme se tedy hýčkat hedvábnou kosmetikou, jejíž produkty se dají rozdělit na:

  • Péče o tělo - hydratační balzám, suchý tělový olej, tělová gomáž a tělové máslo jsou připraveny pro dokonalé ošetření.
  • Péče o ruce - krásné ruce jsou vizitkou každé ženy. Tři pomocníci se postarají o to, aby naše ruce byly hebké a dobře vypadaly.
  • Péče o nohy - jemný peeling chodidla nejdříve vyčistí a připraví na přijmutí hutné péče krému na nohy, který pokožku hloubkově vyživí.

Víte co jsou parabeny?

Parabeny jsou molekuly syntézy, používané ve většině kosmetických přípravků. Umožňují konzervaci těchto přípravků tak, aby se zabránilo rozvoji mikroorganizmů, jako jsou bakterie či plísně. Jedná se o chemickou látku, která u citlivějších jedinců vyvolává alergické reakce. Z těchto důvodů jsou veškeré přípravky Marionnaud Skin Care koncipovány bez přidání parabenů.

Reklama