Praktický „tuhý“ odlakovač pro rychlé a precizní odlakování nehtů

MarrinaudKrásně upravené, pěstěné ruce jsou vizitkou každé ženy. Ale znáte to. Těsně před odchodem si nešikovně odřete část laku třeba o pásek a dokonalá manikúra je ta tam. Pomocnou ruku ve chvílích, kdy nemáte času nazbyt může být novinka Marionnaud Skin Care – tuhý odlakovač v dóze Gentle Nail Polish Remover. Žádná aplikace na vatičku, žádný boj s nepříjemným odérem acetonu, prostě stačí jen nehty ponořit do speciální hmoty, vyndat a je odlakováno. Tato šikovná novinka je navíc v praktickém 75 ml balení, takže ji skvěle užijete například na cestách. K dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Nalakované a upravené nehty působí elegantně, svůdně a žensky, ale jen v případě, že je manikúra precizní a lak správně vybraný. Naopak odřený, loupající se lak vypadá na nehtech velmi odpudivě. Na rychlé odlakování bez jakékoliv námahy či potřeby dalších pomůcek je určena novinka řady Marionnaud Skin CareGentle Nail Polish Remover. Kromě jednoduchosti aplikace – stačí ponořit nehet a je hotovo – ocení ženy také složení bez acetonu, či obsah panthenolu pro zpevnění nehtů a glycerinu pro hydrataci.

Ať už na cestách, o víkendu či i při běžném používání se může stát Gentle Nail Polish Remover věrným pomocníkem péče o dokonalé nehty. K dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud za cenu 179 Kč/75 ml.

 

Reklama