Stárnutí pleti je přirozeným procesem. Pokožka ztrácí vodu, je méně pružná, objevují se první vrásky. S nelibostí je pozorujeme, kde se nám všude objevují.
Proces stárnutí pleti nelze zastavit, ale můžeme jej ale správnou péčí o pokožku zpomalit. Dodat jí to, co potřebuje. Kosmetické přípravky na první vrásky proto dodávají pokožce hydrataci, vitamíny, které zvyšují pružnost pokožky a další složky, které se podílejí na zpomalení stárnutí.

Naším tipem na vhodnou řadu pro pokožku s prvním vráskami jsou přípravky značky Marionnaud.

PÉČE PROTI VRÁSKÁM:

mar Denní krém proti prvním vráskám Marionnaud - hedvábný a lehce roztíratelný krém určený pro ženy 30+ má trojí účinek: dlouhodobě hydratuje, zajišťuje prevenci a chrání před prvními známkami stárnutí pokožky. Pleť je po ošetření pevnější, získává zpět svou svěžest a jas. Krém je vhodný pro normální a suchou pokožku a díky obsahu oleje z rýžových otrub chrání pleť před napětím, zatímco provitamin B5 zvyšuje pružnost pokožky.
K dostání v síti Marionnaud za cenu 50 ml - 599 Kč.

marNoční krém proti prvním vráskám Marionnaud - bohatý krém pro suchou a normální pokožku nabízí pleti trojí účinek: Vyživuje pleť, chrání jí před prvními známkami stárnutí a umožňuje regeneraci pokožky během spánku. Krém obsahuje olej z rýžových otrub, vysoké koncentrace antioxidantů a vitamin E. Po probuzení je pleť svěží a pružná.
K dostání v síti Marionnaud za cenu 50 ml - 599 Kč.

mar Oční krém proti prvním vráskám Marionnaud - hedvábný krém pro všechny typy pokožky zmírňuje napětí oblasti kolem očí, chrání před prvními známkami stárnutí pokožky a redukuje drobné vrásky i známky únavy. Olej z rýžových otrub zklidňuje pokožku a oči vypadají zářivěji. K dostání v síti marMarionnaud za cenu 15 ml - 599 Kč.

 Sérum proti prvním vráskám Marionnaud - jemná emulze pro všechny typy pleti se rychle vstřebává a zajistí pokožce potřebnou hydrataci, chrání ji před prvními známkami stárnutí a redukuje drobné vrásky i známky únavy. Vypíná korektury obličeje a tím redukuje první vrásky, obličej působí vyhlazeně, pleť je prozářená. K dostání v síti Marionnaud za cenu 30 ml - 599 Kč.

 

 

Reklama