Péče o pokožku prochází stále novými a novými inovacemi, řídí se moderními trendy a používá vývojové kroky přírody a biologických systémů. Síť parfumerií Marionnaud nyní představuje novinku, inovativní řadu kosmetiky Dr. Kitzinger® Biomimetic Skin Solutions, která byla vyvinuta ve spolupráci s Dr. Hugo Benito Kitzingerem, německým lékařem se specializací na plastickou, estetickou a rekonstrukční chirurgii. Novými poznatky a inovacemi vznikla biomimetická péče o pokožku Biomimetic Skin Solutions se systémovým procesovým know-how pěstování kožních buněk z oblasti popáleninové medicíny. Produkty této kosmetické řady působí preventivně proti stárnutí kůže, pokožku regenerují a chrání ji. Díky hygienickému balení navíc vystačí pouze s minimem konzervačních látek. Biomimetická péče Dr. Kitzinger® Biomimetic Skin Solutions obsahuje 18 produktů z řad péče o obličej i tělo a je k dostání v sítích parfumerií Marionnaud.

Dr. Kitzinger® Biomimetic Skin Solutions

Lékařské poznatky získané z oboru popáleninové medicíny napomohly k vývoji inovativní péče o pokožku dle receptury Dr. Kitzingera. Produkty dodají pokožce biologické prostředí, které působí preventivně proti poškození buněčné DNA, podporuje a urychluje vlastní obnovu buněk. Biomimetická péče také zajistí vyrovnání přirozené lipidové bariéry pokožky, díky čemuž se zlepšuje její regenerace, pokožka snáze zadržuje vlhkost a je chráněna před každodenními útoky volných radikálů. Přípravky obsahují jen nutné minimum konzervačních látek a jsou bez ochranných UV filtrů, které z nich byly záměrně vyloučeny. Z lékařského hlediska totiž neposkytují celodenní účinnou ochranu a naopak zde hrozí nebezpečí vzniku kontaktní alergie.

Kombinace účinných látek obsažená v pečujících přípravcích řady Dr. Kitzinger® Biomimetic Skin Solutions dokáže komplexním a přirozeným způsobem pracovat jako sama pokožka a tím ji udržuje ve zdravém a krásném stavu. Z široké škály produktů si lze vybrat vhodný přípravek dle typu vaší pleti. Účinné peelingy pleť dokonale vyčistí, zregenerují a podpoří vstřebávání následně nanášených produktů a aktivních látek v nich obsažených. Systémová péče o pokožku se dělí na Essential Care - každodenní péči proti stárnutí obličeje a těla poskytující pokožce ochranný štít po celý den, tzv. Daily Repair, a Extended Care - vysoce účinné přípravky a séra proti stárnutí.

Dr. Kitzinger® Biomimetic Skin Solutions

Kategorie péče o pokožku kosmetické řady Dr. Kitzinger® Biomimetic Skin Solutions:

ESSENTIAL CARE

Řada Essential Care je určena pro každodenní péči o obličej a tělo a produkty můžeme rozdělit do několika kategorií:
Čištění obličeje - přípravky určené ke každodennímu čištění obličeje, řada obsahuje čistící emulzi, pěnu a pleťovou vodu
Péče o obličej - krémy pro různé typy pleti - suchou, smíšenou nebo citlivou
Péče o oči - přípravek proti stárnutí v oblasti očních partií
Péče o tělo - pleťové mléko proti stárnutí kůže celého těla

EXTENDED CARE

Pečující řada Extended Care obsahuje účinné koncentráty proti stárnutí kůže a dá se rozdělit na tyto kategorie:

Vysoce účinná séra - sérum na mimické vrásky, reparační a vyhlazující sérum
Peelingy - krémový peeling s ovocnými kyselinami, noční peeling s vitamínem C, regenerační tělový a pleťový peelingový krém
Pleťové masky - čistící pleťová maska a vyplňující maska
Speciální produkty - liftingové sérum, opalovací přípravek

Víte, co je biomimetika?
Biomimetika zkoumá strukturu a samoorganizaci biologických systémů, procesy samoobnovy kožních buněk a jejich pěstování. Tyto poznatky se dají převést do inovativních technologií v podobě biomimeticky koncipované péče o pokožku. Biomimetické aktivní látky aktivně přebírají funkci kožních buněk, nahrazují chybějící substanci a vyrovnávají poruchy. Účinné látky obsažené v biomimetických produktech pak zpomalují proces stárnutí kůže, působí preventivně a zlepšují její regeneraci.
Reklama