Zdraví

Marinovaná kuřecí křidélka

Donedávna bylo slovo Lybar synonymem pro lak na vlasy, ale to se změnilo. Lybar Original nabízí celou řadu vlasové kosmetiky. Novinkou jsou šampony a balzámy na vlasy. Tajemství úspěchu těchto stylingových a pěstících přípravků je v jejich složení. Kromě základních účinných látek obsahuje vlasová kosmetika Lybar Original elastin a vyváženou kombinaci vitaminů B3 a B5. Dva druhy šamponů a balzám na vlasy jsou navíc obohaceny o vitamín E. Elastin dodává vlasům pružnost a odolnost, vitamíny je zase rozjasní přirozeným leskem. Celkově tento účinný mix působí blahodárně na zdraví a krásu vlasů – pomáhá jejich regeneraci a zlepšuje kondici vlasů, ale také vlasové pokožky.

Zpevněte to
Nové laky Lybar Original prostě drží. Vylepšený systém rozprašování umožňuje mikrokapičkám laku lépe pronikat do účesu a zpevnit jej nejen zvenku, ale i zevnitř. Řada stylingových přípravků kromě fixace ovlivňuje i ochranu a výživu vlasů. Stylingové přípravky totiž stejně jako šampony a balzámy obsahují elastin a vitamíny B3 a B5.

Díky dokonale vyváženému složení všech přípravků se již nemusíte bát používat je každý den. Kosmetičtí odborníci doporučují držet se v péči o vlasy jedné značky. Jednotlivé přípravky se navzájem doplňují a celkově se o vlasy starají mnohem lépe a šetrněji, než když střídate různá složení.
   
22.06.2000 - Zdraví - autor: Barbora Veselá

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  ja pouzivam niveu

  superkarma: 0 04.11.2012, 23:10:35
 2. avatar
  [3] Andula [*]

  Lybar radsi ne, nema k te znacce duveru, ackoli znamjen lak, ktery pouzivala mama.

  superkarma: 0 07.12.2003, 13:40:55
 3. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Lak na vlasy jim jde, ale ostatní výrobky nejsou moc kvalitní. Možná je to jen můj subjektivní názor, ale šampon Lybar mi nesedl.

  superkarma: 0 29.11.2003, 10:52:15
 4. avatar
  [1] Simba [*]

  Z té řady používám občas jen lak na vlasy, a to s rozprašovačem. Jsem s ním spokojená.

  superkarma: 0 12.11.2003, 09:47:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme