NERVĚTE SI VLASY! Poničené a nezdravě vypadající vlasy nejsou často dílem genetiky, ani nevhodně voleného šamponu či chemického zákroku. Na nedobrý stav vlasů má častěji vliv kartáč se štětinami ze špatného materiálu. Kovové nebo plastové „štětiny" kartáče mívají na svědomí strukturální poničení vlasů a stejně tak jejich přetrhávání a vytrhávání. Objevte staromódní způsob úpravy vlasů za pomoci 100% kančích štětin, vylepšený o zcela moderní patentované technologie. Vaše dokonale a snadno upravené vlasy budou zářit zdravím!

 

 

Krásný a objemný účes není výsadou těch, které příroda obdarovala pevnými a hustými vlasy! S pomocí profesionálních kartáčů vytvoří okouzlující účes každý.

Základem úspěchu profesionálních kartáčů MARILYN je kombinace patentovaného nápadu a zcela tradičních postupů při výrobě.

Rukojeť kartáče, která bezchybně padne do ruky a pohodlně se drží i delší dobu, stojí za pochvalu, genialitu výrobku však zajišťuje jednoduchý (patentovaný) nápad:

Hlava kartáče kopíruje křivku přesýpacích hodin, dokonale se přizpůsobuje zaoblenému tvaru hlavy, a štětiny kartáče tak získávají důležitý kontakt s kořínky vlasů. Vlasy z kartáče během úpravy nesklouzávají a mnohem větší počet štětin se dostane až ke kořínkům vlasů, napne je a natáhne až k teplu vysoušeče. Výsledkem je lehký a vzdušný účes, stimulace a masáž vlasové pokožky a zcela přírodní, přirozený vzhled vlasových vln.

Převratný tvar kartáče doplňuje navýsost tradiční, dlouhými léty prověřený, materiál na výrobu kartáčů – kančí štětiny. Finálním produktem pak je vzhledem střízlivý, svým účinkem však fenomenální kartáč, se kterým dosáhne Váš účes „hvězdný“ vzhled.

Pro každodenní česání a rozčesávání vlasů byla nabídka obohacena o klasické „retro“ kartáče s plochou hlavou. 

  

 

 

Širokou nabídku kartáčů Marilyn naleznete na stránkách www.profimed.cz nebo přímo ZDE.

Reklama