ale měla období, kdy se oblékala do černé. K zamyšlení a možná i ke změně barev svého šatníku jí nepřímo „pomohla“ věštkyně, se kterou se potkala úplnou náhodou na jedné konferenci.

Na jaře jsem byla na jedné konferenci. U stolu  jsem seděla s paní, a cosi z ní vyzařovalo. Byla to věštkyně, rozuměla horoskopům, uměla rozebrat jméno, datum narození...Daly jsme se do řeči, konferenci skoro celou proklábosily (naše témata byla zajímavější než firmy nabízející materiály na hojení ran :-D )

Dostali jsme se i k nošení oblečení. Ptala se mě, proč jsem dnes oblečená jen v černé barvě. Do černé se prý oblékají lidé, kteří řeší nějaký svůj problém, splín nebo drží smutek. Myslela jsem si, že to je hámotina, co bych asi tak řešila, prostě jsem ráno vytáhla ze skříně oblečení vhodné na konferenci a bylo.

Jenže doma se mi vše rozleželo v hlavě a ouha: V té době jsem měla zdravotní problémy a čekala na verdikt od lékaře (byla jsem objednaná na vyšetření, volný termín byl až za dva měsíce...). Přece jenom měla Kamila (tak se jmenovala věštkyně) pravdu.

Do práce vstávám před 5. Abych ráno ušetřila čas, připravuji si věci na sebe večer. Ráno už se mi vybraný model nezamlouvá, takže nakonec stejně hraboším ve skříni...

Střední byla ve znamení modré, nevzala bych na sebe nic jiného! Ladily i ponožky a spodní prádlo :-) Dnes nosím nejraději zelenou a fialovou. Samozřejmě musí ladit doplňky i šperky. Barevné punčochy mě doprovází celou zimu, letos přibyly i návleky.

Z  výraznějších barev bych v šatníku našla žlutou (trička, mikiny) a oranžovou (také trička).

Přeji pěkný barevný podzim.

marienka-m1

Doufám, že už máte po zdravotních problémech a černou jste ráda vyměnila za výše zmíněné barvy.

Jaké barvy nosíte nejraději vy, milé ženy-in? Ovlivňují vaši náladu? „Léčíte“ si pomocí barev podzimní splín? Jste schopné nosit světlé a pestré barvy i v zimě a na podzim? Napište nám, které barvičky jsou letos vaším favoritem a co barevného jste si poslední dobou pořídila.

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama