O svém strachu nám napsala také mladá maminka marienka-m1. Pokud chcete vědět, z čeho všeho, kromě zmíněné tmy, má ještě strach, přečtěte si následující příspěvek.

Dobrý den
Jestli jsem měla někdy z něčeho strach? To ano, měla a stále mám. Nejsem úzkostný člověk, umím se radovat z maličkostí, ale vždy se najde něco, čeho se v životě bojíme.

I když už jsem dávno velká holka, mám strach ze tmy. Ani doma nemůžu chodit v noci po tmě, vždy si musím rozsvítit aspoň malou lampičku...ráda koukám na  horory (to je doba, kdy se bojím docela ráda), pak mi nadměrně pracuje má fantazie, stačí trochu tmy a strach je na světě.

Asi moje největší fobie je z pavouků. Ani ne tak z ,,našich domácích“, ale těch, co si někteří lidé pořizují jako domácí mazlíčky do terária.
Jednou si ze mě udělal kamarád srandu. Přinesl mi dárkovou krabičku. Prý speciální dárek pro mě. Po otevření na mě vykoukla svlečka, pokoušely se o mě mrákoty. Svlečka se tvářila jako živý pavouk a ten pocit, že ho držím v ruce, pro mě byl velmi stresující.

Každé mé životní období doprovází kousek strachu. Většinou jde o strach o někoho. To když jede manžel třeba na služební cestu, strachuji se, aby dobře dojel a nepotkal na silnici nějakého šílence, vždyť jsou toho denně plné zprávy.

Když jsem zjistila, že čekám miminko, měla jsem ohromnou radost, ale zároveň jsem se strachovala, jestli se bude človíček, kterého nosím pod srdcem správně vyvíjet. Nyní jsem maminkou a bojím se, že nebudu dobrá máma, že svým dětem nedám to, co budou potřebovat. 

Přeji vám všem krásný den beze strachu.

marienka-m1

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_________________________

Já myslím, že jste a budete dobrá máma. Jen to s tím strachem o miminko nesmíte moc přehánět.
Ale stejně je to zvláštní, bojíte se tmy a přitom máte ráda horory :) Tak zkuste i nějaké komedie.
Pěkný příspěvek. Děkuji, že jste napsala a mějte krásný víkend.
Saša

Téma dnešního dne: Dokážete překonat svůj strach?

  • Měla jste nebo máte z něčeho opravdu velký strach?
  • Pochází tento strach už z dob vašeho dětství nebo vznikl nově, vzhledem k okolnostem?
  • Dokázala jste ho překonat nebo s ním stále bojujete?
  • Jak?
  • Kdy a při jaké příležitosti jste se v životě opravdu hodně bála?
    (ať už z něčeho, o něco, nebo o někoho.)

Pojďme si vylít srdce a popovídat si o našem strachu. Třeba nám ostatní poradí jak s ním bojovat.
Stačí jen napsat nějaký pěkný příspěvek, na jehož konci čeká jednu z vás také pěkný dárek: Vlasová kosmetika Ryor a k tomu letní náhrdelník. (a budete kočka  - beze strachu :)

ryornahr

pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Reklama