Styl

Maria Šarapovová: Štěstí je na vaší straně

AVON představuje výjimečnou vůni AVON Luck pro ni a pro něj. Přilákejte štěstí na svou stranu touto luxusní vůní, jejíž tváří se stala mezinárodní tenisová hvězda Maria Šarapovová.

AVON

„Věřím, že vůně AVON Luck dodá ženám i mužům sebevědomí. Při každém nanesení vůně pocítíte příval energie, který vám pomůže naplnit vaše cíle a sny. Je úžasné mít štěstí na své straně,“ uvádí světová tenisová jednička Maria Šarapovová.

AVON

AVON„Když jsme vytvářeli vůni AVON Luck, chtěli jsme zachytit opojné charisma člověka, který přitahuje štěstí ve svém vlastním životě,“ vysvětluje Andreea Moldovan, ředitelka Avonu pro Českou republiku a Slovensko. „Maria se řadí k top tenistkám světového žebříčku, zároveň symbolizuje elektrizující, sofistikovanou přírodní krásu, a tím tak dokonale zachycuje energii a svět neomezených možností. Maria je ideální tváří této vůně, která vyzařuje štěstí a pocit, že můžete dosáhnout vrcholu,“ dodala.

Ve výjimečné vůni AVON Luck se mísí tóny zářivých citrusů a teplých dřevin s květy kaktusu královna noci. Současně s novou dámskou vůní představuje AVON i luxusní Parfémovaný tělový sprej AVON Luck a hedvábné Tělové mléko AVON Luck.

Muže bezpochyby uchvátí AVON Luck for Him s tóny čerstvé mandarinky a chladivé směsi koření, podmanivým mošusem a dřevinami. Stejně jako pro dámy je i pro muže připraven Tělový sprej AVON Luck for Him. Pravé osvěžení nabízí Sprchový gel na tělo a vlasy AVON Luck for.

Více na www.avon.cz

 

   
15.09.2014 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] jithule [*]

    tu bych brala hned.

    superkarma: 0 15.09.2014, 20:14:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme