Seznamte se s jednou z nejstarších - fuj, jak škaredě to slovo zní - čtenářek magazínu ŽENA-IN.cz, registrovala se už v roce 2000! A proč si zvolila nick Margot?

Zavzpomínejte se čtenářkou Margot na počátky magazínu ŽENA-IN.cz...


Dnešní téma je pro mě opravdovým zamyšlením. Když se vrátím o ty roky zpět, ani omylem si nevzpomenu, kdy jsem objevila Ženu-in. Byly to doby dřevní, kdy jsem teprve začínala s internetem. Registrace uvádí 1.1.2000 půlnoc - no uznejte, kdo by sem lezl na Nový rok :-) Možná to bylo o kapku dříve či později a já při surfování (tenkrát to byla moje pracovní náplň, joj, to byly časy) narazila na Ž-in. Nebylo krásnějšího rána, než u kafe počíst, co dělá Herta, omrknout, co dělaj ženský, vidět, že člověk není se svými starostmi sám a leckdy i uznat, že jeho problémy jsou oproti jiným malicherné. Stálo mi za to se tady registrovat a vracet se...
Ale i kdybyste mě mučili, proč jsem si zvolila zrovna „margot“, netuším. V reálném životě mi křestním jménem říkají jen rodiče a žádná z mých přezdívek to také není. V tu chvíli mi ani na stole neležela ona kokosová tabulka, na její existenci jsem tenkrát ani nevzdechla, natož aby mě jako anorektika napadlo si ji vůbec koupit, vystavit si ji na stůl či proboha ji dokonce jíst! Na druhou stranu mě k tomu hříchu mohlo z temné strany podvědomí ponoukat moje druhé horší já... To už se asi nikdo nedozví.
Ale když už jsem tak nad tím bádala, řekla jsem si, že bych si po létech zasloužila konečně nějakou ikonku - jako prcek ani pořádně není vidět, tak vám to svoje dílko představím o trochu větší.

margot

Celý pátek tu nebudu, až do večera mám školu, tak si to tu užijte beze mě (a třeba mi můžete držet palec, čekají mě hned 2 větší zkoušky) - krásný den všem.
Margot

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. listopadu 2012: Vaše přezdívka v magazínu ŽENA-IN.cz

  • Jak jste přišla ke své přezdívce v magazínu ŽENA-IN.cz?

Své historky o přezdívkách mi zasílejte do e-mailové schránky redakce (viz níže), a to nejpozději v pátek 9. listopadu 2012 do 15.00 hodin. Přijdou-li příspěvky později, hrozí, že nebudou uveřejněny. Stejně tak pravděpodobně nebudou uveřejněny, pokud budou kratší než tento odstavec textu. Pište mi tedy nejen strohé odpovědi, typu: „Vymyslel mi ji partner.“ ale rozviňte (v takovém případě) úvahu, proč ji asi vymyslel, jestli za tím byla nějaká konkrétní událost, nebo třeba nějaká vaše konkrétní vlastnost...? A abych neškudlil, odměním tentokrát všechny uveřejněné příspěvky. Podle jejich počtu mezi jejich autorky rovným dílem rozdělím celkem 321.123 extra bodů do listopadové části našíVěrnostní soutěže (zaokrouhlovat budu podle matematických pravidel na celé číslo). Vzhledem k tomu, že vítězka listopadové části VS získá 10.000 korun, je to slušná nabídka, co říkáte?

listopad.jpg

Reklama