Další příspěvek přišel od čtenářky marde, která by nechala případné miliony chvilku uležet a pomalu a s rozvahou by rozmýšlela, co s nimi. (jen aby zas mezitím nepřišla nějaká měna :(

vyhrát miliony, to je krásná představa. Ono by stačilo i o pár nul méně, aby člověk polepšil sobě i jiným. Určitě bych se z toho nezbláznila, spíše bych tomu nemohla uvěřit. Podobnou situaci jsme už v rodině jednou zažili, když nám přišel telegram, že jsme vyhráli auto. Nikdo tomu nevěřil. Mysleli jsme si, že si z nás někdo vystřelil.

Kdybych měla takové štěstí, že bych ty miliony opravdu vyhrála, asi bych je nechala chvilku uležet a rozmyslela si, jak je co nejlépe využit, aby byly prospěšné co nejvíce lidem.

V prvé řadě bych podělila své syny a vnoučatům bych uložila něco na budoucí léta, pak bych si koupila určitě nějaké pěkné knížky, abych měla po večerech co číst. Také bych si doplnila šatník o pár hezkých kousků, které si z běžné výplaty nemohu dovolit.

Nedávno jsme si pořídili psa z útulku. Byl hrozně smutný a vděčný za každé pohlazení. Takových zvířátek je tam spousta. Je mi jich líto, takže bych se snažila vylepšit jejich úděl. Určitou částku bych věnovala i ZOO, aby si zvířátka polepšila novým výběhem nebo pavilonem.

Jelikož v našem zdravotnictví neustále chybí peníze, přispěla bych na nákup potřebných přístrojů.

Zbylé peníze bych asi procestovala. Podívala bych se do míst, o kterých jsem doposud jen snila. Splnila bych si tak své cestovatelské sny.

Přeji všem, aby si mohli splnit své sny
marde

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

___________________

Vy jste vyhráli auto? To muselo být úžasné! To by se mi asi rozbušilo srdce stejně jako u těch milionů.
Ale jak vidno, tak jste to v pohodě ustála. Třeba i ty miliony nakonec přijdou.
Děkuji, že jste napsala a přeji hezký den.
Saša

Téma dnešního dne zní: Miliony

Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

  • Zasněte se společně s námi.
  • Dejte průchod své fantazii!
  • Napište nám, co by, kdyby…
  • Co byste dělaly, kdybyste vyhrály 400 milionů?
    nebo i polovinu, čtvrtinu…
  • Zbláznily byste sem nebo zůstaly nohama na zemi?

Moc se těšíme na vaše příspěvky.

Jednu ze čtenářek odměníme „skromným“ dárkem, takovou pěknou cenou útěchy: kosmetikou Dove

darekkdovee

Reklama