Poslední příspěvek, který dnes ještě zvěřejním, je od čtenářky Marcely. Byť se mnou nemusí každý souhlasit, líbí se mi její názor na náš kvalitní český dabing.

Dobrý den.

Já seriály sleduji a musím se přiznat, že je na rozdíl od mého muže mám ráda. Dříve Dietlovy seriály sledoval, ale dnešní české seriály ne.Takže si je musím nahrávat na video. Již uvažuji o koupi ještě jedné menší televize.

Za svůj život jsem viděla hodně seriálů a většina se mě líbila, samozřejmě ty které se mně nelíbily a  nezaujaly mě, tak ty jsem nesledovala.

Naše česlovenské seriály byly většinou špičkové.( natočené před rokem 89). Nemá cenu je zde všechny jmenovat určitě bych na některý zapomněla.

Ze zahraničních ráda vzpomínam na původní Ságu rodu Forsytů nebo na Já,Claudius a to i díky dabingu,je pravda, že náš dabing pozvedl některé seriály. Mám ráda Colomba,ale sledovala jsem i Dallas. Jinak miluji detektivní seriály takže svého času to byli Profesionálové,nyní sleduji Kriminálku Miami , New York nebo Las Vegas. Ze seriálů, které běží dnes  v televizi sleduji Ordinaci v růžové zahradě a Cesty domů. Zrovna nyní jsem nakoukla do pokoje manžel sleduje na Primě seriál Odpadlík. Taky jsme se dívali na Walker Texas Rangers.

U mě je seriál žánrem oblíbeným.

Marcela D.

Pozn.red. : Text nebyl redakčně upraven

_____________

Děkuji za Váš příspěvek, líbí se mi, že se za svůj názor nestydíte, k seriálům se hrdě hlásíte - a navíc dokážete ocenit kvalitní dabing. Byť se to některým zapřísáhlým příznivcům originálu nemusí líbit.
Přeji pěkný den (vlastně už večer) - s jakýmkoliv podařeným seriálem.
Saša

 

Tématem dnešního dne 16. listopadu jsou: Televizní seriály
Téma pro dlouhé podzimní a zimní večery jako stvořené.

  • Který televizní seriál patří k vašim nejoblíbenějším?
  • Srovnáváte kvalitu současných seriálů s těmi minulými?
  • Máte radši naše televizní seriály nebo zahraniční?
  • Sledujete i animované seriály?
  • Vzpomene si ještě některá z vás na Majku z Gurunu :)
  • A co takový F. L. Věk?
  • Anebo Okresní přebor anebo Comeback?
  • Jé, a teď jsem si vzpomněla i na moji milovanou Takovou normální rodinku, podle mě pokračování po x letech už byl pěkný prů…
  • Mělo by se vůbec pokračovat v natáčení dalších sérií?
  • Nemusíme chodit daleko, např. taková Nemocnice na kraji města.

Na mysl se mi derou desítky, ba stovky seriálů.

Nenechávejte mě v tom a pište.
Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z vás odměním malým dárkem. Co si dáme k televizi? Kávičku v hrníčku. A když nás nebude seriál bavit, vypneme ho a přečteme si knížku. Pro jistotu posílám dvě.

darecekk

 

Reklama