Styl

Maraton módy Styl a Kabo už zítra


Pravidelně v únoru se koná jarní ročník Mezinárodních veletrhů módy Styl a Kabo. Letos se toto významné setkání odborníků v módním průmyslu koná 13. až 15. 2. V areálu brněnského výstaviště budou k vidění trendy a novinky pro nadcházející sezonu s akcentací na podzim 08/zima 09. Na stáncích veletrhů Styl a Kabo se představí téměř 800 značek z 25 zemí. Silným lákadlem jsou nejen expozice vystavovatelů, ale také nabitý, profesionální doprovodný program. V pavilonech budou doslova k osahání nainstalována trendová fóra nebo např. ukázky z tvorby studentů odborných škol - Mladý módní návrhář obuvi.V neposlední řadě jsou připraveny módní přehlídky, jejichž kvalita je potvrzena stálým zájmem firem i módních designérů. 31. ročník jich během tří dnů přinese třicet šest.Na 13. 2. v 19:00 je připraven večer s názvem INTERNATIONAL FASHION SHOW. K vidění budou kolekce pręt-a-porter designerů z tuzemska i zahraničí a bude také předáno prestižní ocenění TOP STYL DESIGNER únor 2008. 
Představí se samozřejmě i Marcel Holubec – nositel titulu Top Styl Designer srpen 2007 (o jehož vítězné přehlídce jsem psala ZDE) a autor kolekce na kampaň tohoto ročníku Styl a Kabo.

Tisková zpráva

Byla už jste se někdy podívat na módním veletrhu?
Co vás nejvíc zaujalo?
Koupila jste si něco ve stáncích?
Nebo vám to připadá jako turecký bazar, ve kterém se vyznají jen lidé z branže?
Napište nám svůj názor
 
   
12.02.2008 - Krása - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Eva Randová [*]

    Byla jsem tam třikrát s firmou p.Šimkové když jsem ještě pracovala.Vzala nás všechny zaměstnance(12),dnes jich má více.Vždy se mě tam líbilo.Nic jsem nekupovala.

    superkarma: 0 12.02.2008, 18:32:16

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme