Novinky

Manželovi se to líbí, ale mě to nebaví

Dnešní téma zaujalo natolik naši čtenářku s nickem malinke kote, že se rozhodla po dlouhé době opět napsat příspěvek. Jak se staví k malování už víte z titulku, ale možná svůj názor změní. Uvidíme.

Přeji všem pěkný i když deštivý den, dnešní téma mě zaujalo už to, že bych se měla začít malovat. Manželovi se to líbí, ale mě to nebaví. Vždy si namaluji nějaké stíny, hodím řasenku a jdu. To pouze když vyrážíme někam ven. Když jdu do práce nebo nakoupit, tak to pro mě už v dnešní době není třeba. Jo dříve jsem ani do školy nevykročila nenamalovaná. No prostě jsem se musela dříve malovat pořád. Teď jen když jdeme na nějakou akci. Ani do hospody s přáteli se nemaluji.

Mně vystačí jenom řasenka, i když ani ta se mi na sobě moc nelíbí. Někomu to sluší a někomu bohužel ne. Takže musím vždy použít stíny. Převážně používám stříbrné, ale klidně udělám i občas změnu. Dříve jsem si oči tužkou nemalovala, ale před několika měsíci jsem začala a vypadá to docela dobře. Teď jsem si oblíbila řasenku od Avonu Infinitize a ta je fakticky skvělá, protože moje řasy jsou mnohem delší a neslepují se. Což je u mě občas problém, když mám nějakou obyčejnou řasenku. Vždy se mi hlavně levé řasy dost slepují a to se u téhle nemůže stát. Také používám tužku na oči od Avonu třpytivou. Dobře se s ní manipuluje.

S nalepenými řasami nemám vůbec zkušenosti, ale mám spoustu známých kamarádek, co to zkusily a ne vždy to dobře dopadlo. Ono asi záleží i na člověku, protože třeba mé sestřence držely a bylo to v pohodě, ale když je zkoušela dělat někomu jinému, tak to vždy brzy vypadalo a vlastní řasy se poničily.

Kdy jsem si poprvé začala líčit oči? Hm, zapeklitá otázka, protože si na to vůbec nevzpomínám a to jsem ještě stále mladá :-)

Užijte si dnešní i když zamračený den a já si ho užiju raději v práci

malinke-kote

Milá malinke-kote, díky, že jste si na nás opět udělala čas a napsala k tématu

Text nebly redakčně upraven

   
04.03.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [3] JituleP30 [*]

  Sml16Sml67

  superkarma: 0 12.03.2014, 12:00:29
 2. avatar
  [2] malinke-kote [*]

  gerda — #1 jemu se líbí když je to hezky vystínované atd, to co je třeba v katalogu Avonu nebo tak ale já to neumím, prostě hodím nějaké stíny, řasenku a občas černou tužku a jdu .. více to neřeším ....

  superkarma: 0 04.03.2014, 22:50:13
 3. avatar
  [1] gerda [*]

  Ahoj kotě, a jak by ses měla podle manžela ještě víc nalíčit? Zdá se mi, že to děláš tak akorát??

  1. na komentář reaguje malinke-kote — #2
  superkarma: 0 04.03.2014, 14:59:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme