Jasný názor na dárky z lékáren má čtenářka Renicek. Kupuje je tam totiž každoročně. A nemůže si vynachválit velké samoobslužné lékárny...

Do lékárny chodí každý rok pro vánoční dárky čtenářka Renicek.


O dárek z lékárny si Ježíškovi píši pravidelně a Ježíšek mi také pravidelně vyhoví a potěší mě. Mám velmi citlivou pleť a pokožku a to i na hlavě, takže si často píši o kosmetiku, která se v lékárnách prodává. Nejčastěji si přeji krémy eucerin nebo přípravky značky weleda.

Nabídka v lékárnách je obrovská a doby, kdy se tam daly koupit pouze léky, či vyloženě zdravotnické potřeby typu náplast nebo ajatin, jsou naštěstí pryč. Moc se mi také líbí větší, samoobslužné lékárny, kde si všechno můžete pořádně prohlédnout a přečíst. Myslím, že věci z lékárny se jako dárky báječně hodí. Nejsou zrovna nejlevnější a dají se tam nakoupit přípravky pro všechny věkové kategorie, od přípravků na akné pro teenagery až pro velké množství výrobků pro seniory. No řekněte, kdo dnes nemá nějaký problém či problémek, na který by se nehodilo něco z lékárny.

A komu se nechce do města a do fronty, tak může využít velké nabídky internetových lékáren, kde je zboží snad ještě více.

I já také letos zajdu pro pár dárků do lékárny. Manželovi jeho oblíbenou zubní hygienu curaprox, babičkám a dědům kloubní výživu a třeba mi padne do oka ještě něco dalšího. Jen opravdu pevně doufám, že si do lékárny budeme chodit pro dárky tohoto typu a ne pro skutečně potřebné léky na vážné choroby.

Pevné zdraví všem,
Renicek

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19.11.2013: Dárek z lékárny

  • Jaký dárek z lékárny byste si přála?
  • Jaký dárek z lékárny už jste dostala? A trefil se?
  • A nakupujete občas sama dárky v lékárnách?

Příspěvky k tomuto tématu mi posílejte nejpozději v úterý 19.11.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Nezapomeňte uvést v předmětu e-mailu heslo a nezapomeňte, že příspěvek musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, totiž balíčku Dove maximum protection a Marťánci GUMMI, který potěší nejen vás, ale i vaše ratolesti!

dove1martanci

Reklama