teď nosí čtenářka Iva. V podstatě jí nic jiného nezbývá, protože se tak cítí pohodlně a do ničeho jiného už se nevejde. Za pát týdnů totiž čeká nový přírůstek do rodiny, tak prý to v tomhle oblečení už nějak doklepe.

Jsem ve vysokém stupni těhotenství, takže se můj šatník scvrknul jen na pár kousků oblečení, které jsem navíc zabavila svému manželovi. Na doma teď nosím vytahané šedé elasťáky, ty jediné mě netlačí v pase. A pánská trička velikosti XL, které měl manžel na spaní.

Ze začátku jsem to řešila tunikami a dlouhými tričky, ale teď už vypadám, jako bych spolka meloun. Takže z mého šatníku už málo co nosím. Ještě že mám spoustu nočních košil. Aspoň to mi zůstalo. Porod už bude za pár týdnů, tak už to musím nějak vydržet.

Manžel snad ani domácí úbor nosit nemusí. Odjíždí do práce v 5 ráno a vrací se v šest večer. Takže ho prakticky než v pyžamu nemám šanci potkat. Moje 6ti letá dcera moc oblečení neřeší. Ale ráda se převléká za princeznu. Ušila jsem jí krásné princeznovské šaty s vlečkou ze záclony a dokáže si vnich hrát až do večera než jde spát.

princezna

Iva

Milá Ivo, je jasné, že v době těhotenství jde především o pohodlí. Ale možná se už těšíte, až si po porodu obléknete něco jiného, a trika XL včetně šedých elasťáků poletí do popelnice.

Co nosíte v pohodlí domova vy, milé ženy-in? Vyznáváte styl „co dům dá“, nebo si na domácím oblečení dáváte záležet? Možná patříte mezi ženy, které žádné domácí oblečení nemají a chodí doma v tom, v čem ráno odešly do práce.

Napište nám, jak jste na tom vy na: redakce@zena-in.cz

 

Reklama