Čtenářka Free nám poslala příspěvek, ve kterém píše o spoustě idolů z Čech i světa. Jedním však vždy poškádlí sebevědomí svého muže. Díky Vám Free za příspěvek.

Dobrý den.

     Od rána si vybírám svého nejoblíbenějšího herce a musím říct, že jsem ho nenašla.  Ne že by nebyl naopak,  je jich hodně.

S každou filmovou vzpomínkou se vynoří další a další.  Nedávno uváděné Postřižiny, to byl přece herecký koncert. Když vidím film s panem Hrušínským jihnu. Těch mých oblíbených herců je tolik, že se bojím je vypisovat, abych na některého nezapomněla. Petr Čepek, Josef Abrhám, Viktor Preis.... 

Moje maminka doslova zbožňovala Gerarda Philipa.  Její ódy na tohoto herce mě vytáčely natolik, že jsem na něj zanevřela až do doby, kdy jsem v klidu a soukromí viděla Fanfána Tulipána, Ďáblovu krásu a moderně zpracované Nebezpečné známost. Páni to byl herec.

Začala jsem se poohlížet po zahraničních  A opět co film, to další idol. 

Jenom abych manžela poškádlika, jsem si mezi všemi vybrala Johhnyho Deppa. Na toto téma jsme se mohli hašteřit nekonečně dlouho a mě to moc bavilo. Není to sice tak moc pravda, že by byl jediný, mám slabost též pro Garryho Oldmanna, ale řekněte po shlédnutí žebříčku nejpřitažlivější mužů světa ( http://prask.nova.cz/clanek/novinky/nejsexy-muzi-sveta-zname-prvni-desitku.html), kde jsou například Brad Pitt a jiní. 

Tak krásné snění milé ženy - in. :-)
Vaše Free
Text nebyl redakčně upraven


Pomalu končí téma:Jaká je vaše oblíbená filmová postava?

Jednu z vás, která přispěla k dennímu tématu, za chvíli kolem 16. hodiny odměním. Zábavnou společenskou hru: Světový film vám jako dárek pošle firma Albi. Věřte, že se u ní skvěle s přáteli pobavíte. Mám s ní osobní zkušenost...

Společenská hra: Světový film

Reklama