"Nemůžu! Nemůžu, já jsem si roztrh´ nohu...!" odtušil můj manžel důležitě ... a spal dál.

Zírala jsem nevěřícně do tmy. Co to blábolí, co se stalo, proboha? Pak mi došlo, že mluví ze spaní. Nic důležitého se nedělo.

Ovšem než jsem si zvykla, že mému muži šrotuje mozek v noci tak aktivně, že si to musí ventilovat čilou noční samokonverzací, chvíli to trvalo.

Manžel má firmu, dvacet zaměstnanců a jeho mozek se zřejmě takhle vyrovnává se stresem z prožitého dne. V noci nakládá, vykládá, řídí, má roztrženou nohu, diriguje, vítá zákazníky..., jeho mozek prostě relaxuje aktivním způsobem.

"Pernikář nepřijel? Nevadí," sdělil mi manžel jindy kolem druhé noční hodiny. Už jsem si toho ani nevšímala. Když zavolal: "Pojďte dál," lehce jsem zaváhala.

Ovšem když se mnou uprostřed spánku zatřásl a zblízka mi do obličeje sdělil: "Ty budeš stát tady a my to naložíme!" trochu mě to, pravda, vyděsilo.

On ráno vůbec netušil, proč se mu směju a vyptávám se na jeho sny, protože si to prostě nepamatuje. Ale protože většinou usínám později, bývám pravidelným posluchačem jeho nočních porad. Jako onehdá.

Když jsem uléhala, vtiskla jsem mu na rty polibek. "Fuj!" vyrazil ze sebe znechuceně. Začala jsem se nahlas smát, ale miláček si jen řádně vydrhnul rty hřbetem ruky a spal dál.

Chechtala jsem se tak, že se probudil, podíval se na mě očima z jiného světa, sdělil mi, že ho olízl pes... a znovu padnul za vlast.

Přemítala jsem, co by na to asi řekli ti, co přikládají snům velký význam. Protože tuhle jsem ho pohladila po zádech a zase se ozvalo šťavnaté: "Fuj! Fůůůj," škaredil se můj muž. Můj hlasitý záchvat smíchu ho lehce vytrhl ze spánku: "Dva chlapi na sobě! Fuj!" vysvětlil mi a spal dál.

Ráno se tomu strašně smál a vůbec nevěděl, že by něco takového povídal.

Včera jsem ale otevřela časopis a přečetla si sloupek H. Pawlovské. Zrovinka psala o tom, jak její muž mluví ze spaní. Očekávala jméno tajné milenky či nějaké perverzní přání. Její muž místo toho všeho řekl:
"Budeme zobat lůj!"

Teď už jsem klidná. Nemagoří jenom ten můj :-)

Suzanne


Milá Suzanne,
děkuji Vám za příspěvek, opravdu jsem se zasmála. Ale! Musím se Vašeho manžela trochu zastat. Je na tom totiž obdobně jako já.

Ve chvíli, kdy jsem už v polospánku, má každý zakázáno na mě mluvit, protože sice reaguji, ale jak, to si příliš nepamatuji :-). Možná byste si v tomto rozuměla s mým přítelem, také se mi pak každé ráno směje :-).

Posílám Vám tablety Pharmaton Activit, které posilují tělesné a duševní funkce a působí proti únavě. Sama rozhodněte, kdo je bude užívat :-).

Dnes se bavíme o mužích a o tom, co Vás na nich přitahuje. Existuje nějaký trik, na který Vás muži vždy dostanou? Potkala jste ve svém životě svůj ideál? Žijete s ním, nebo jste ho viděla jen jednou?

                                                        redakce@zena-in.cz
 
Reklama