Čtenářka Berus77 námposlal vtip i historku o manželovi své sousedky, který podlehl nějaké sektě. Děkuji Vám Berus77 za příspěvek.

Dobrý den.

Ať už ten zítřejší den je za námi! Humbuk ohledně 21.12 .2012 se stane minulosti a někteří lidé budou opět klidně uléhat a vstávat.

Já osobně na konec světa-apokalypsu nevěřím.  Avšak věřím tomu, že to, jak my lidé zacházíme s naší krásnou kulaťoučkou planetou, bude mít jednou krutou odezvu.

Na zítra nic speciálního nepodnikám. Dnes odjíždím za rodiči, plna radosti a očekávání, jaké že ty letošní Vánoce pro toho mého malého špunta asi budou.

Je mi líto lidí, kteří se nechali zmanipulovat a tomuto velkému nesmyslu uvěřili. A je mi hlavně líto jejich blízkých. Moji sousedky manžel vážně uvěřil teorii, že zítra si pro něho přijde Ježíš a spolu někam odletí do vesmíru. Podle něho, druhý den přijde Antikrist a začne doba hrůzy. A samozřejmě na toto nepřišel sám.

Lidé jsou různí a některé obludy se živý lidským strachem a najdou-li člověka slabší povahy, napáchají na něm velké zlo. To oni jsou to, čeho bychom se měli bát a s čím bychom měli bojovat.

Naopak jedna moje známá věří té verzi, že spolu s tímto datem lidstvo přejde do páté dimenze. Ne všichni a ne hned. Oba dva případy mají další společný jmenovatel a to je internet. Nastartují počítač, dvakrát kliknou a mají celou pravdu naservírovanou přímo před nosem.

Ráda bych toto téma opustila anekdotou, která mě  přímo rozesmála:

Přijde takhle Konec světa do České republiky, rozhlédne se a říká: „Jak se dívám kolem, tak tady jsem už asi byl...“

Přeji krásný den.

Berus77
Text nebyl redakčně upraven


Věříte na konec světa?

  • Co si pod tím pojmem představujete?
  • Nějak se na něj chystáte?
  • Co vás v souvislosti s tímto fenoménem zaujalo?
  • Co byste chtěla světu a lidstvu v poslední den vzkázat?
  • Co si o lidech, co se na konec světa připravují, myslíte?
  • Udělali Mayové chybu, nebo je jen nechápeme?
  • A i když teď konec nepřijde, řítíme se do něj?
  • Napadá vás k tématu něco jiného?

Pak to napište do redakčního mailu

redakce@zena-in.cz

A já jednu z vás dnes odpoledne v 16 hodin za příspěvek odměním krásnou květinou, doručenou až k ní domů…

Reklama