Pokud vás má váš mažel dokonale přečtenou, nemůže se při výběru dárku splést. Manžel čtenářky Marry-lu šel o Vánocích najisto. Jaké dárky se jí urodily pod stromečkem, to se dozvíte v jejím příspěvku k dnešnímu témetu: Co vám nadělil Ježíšek.

Další příspěvek k dnešnímu tématu dorazil na redakční e-mail od čtenářky Marry.lu. Co našla ona a její rodinka pod stromečkem?


Ahoj redakce a ženy-in,

jak u nás naděloval Ježíšek? Jak zazvonil zvoneček, dcerka zapomněla na horečku a zlobivý žaludek, nadšením se nemohla nacpat do bačkůrek, seběhla schody a vtrhla do obýváku. Stála tam a okouzlením ze stromečku na kterém ve tmě hořelo 15 svíček a zářily prskavky ani nedutala. Oči jí jen zářily. Ten okamžik pro ni měl opravdové kouzlo.

Až když se rozsvítilo bylo vidět tu hromadu dárečků na které se hned vrhla. Četla jsem jí cedulky a ona poctivě a s radostí rozdávala co nám Ježíšek přinesl. Synáček (1 rok) se nehnul od cukroví ani na krok :) )

Oba dostali krásné dřevěné hračky, ty jsou nejlepší, dále nějáké oblečení a jako velké překvapení jim Ježíšek v herně nafoukl skákací hrad. Alespoň už maminka nebude nadávat za skákání na gauči .

A čím udělala rodina radost mě? Od rodičů mám něco do kuchyně, svetřík a supr fotoknihu z výletů naší prvorozené. Bráška nám nechal udělat velký obraz ve stylu koláže. Seskládal fotky z naší svatby, vypustil barvy kromě vínové, do které jsme celou naší svatbu ladili a nechal to dát na plátno. No nádhera!! Manžel šel na jistotu. Obdaroval mě sušeným ovocem, které miluji a předal mi poukaz do NewYorkeru. Sama si tak vyberu, co se mi líbí.

Tchýně mě zas rozsekala. Dostala jsem utěrky se slovy, ,,už jsem se na ty tvoje nemohla koukat". No a od zbytku rodiny to byla obálková metoda, pořídíme si za ní sprchový kout do patra .

Večer se vydařil, tchýně s tchánem si sice šli po krku (kdy ne?), ale to bylo v době kdy byly dětičky již v pelíškách, tak na co to řešit . . . Loňské svátky jsme byli u nich a už nikdy více. Možná si někdo vzpomene, loni jsem to sem psala. Odkaz na článek bohužel vložit neumím.

Teď už jen, aby se té mé berušce ulevilo. Teplota leze na 39.2 a k tomu blinká , takhle od čtvrtka, zatím nic nezabírá . . . Prdelka malá.

Přeji všem hezký den,
Marry.lu

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Co jste našly pod stromečkem?

Pochlubte se svými dárky!
Napište, jaký jste měly letos Štědrý den!

Vyfoťte a pošlete mi k dnešnímu tématu dárky, které jste letos našly pod stromečkem, milé čtenářky. A napište k nim i krátký text (dlouhý alespoň jako tento odstavec) o tom, jak u vás letos proběhl Štědrý den. Za svůj příspěvek k dnešnímu „chlubícímu se" tématu můžete získat dárek od redakce: knížku Sherryl Woodsové: Nové začátky z nakladatelství Metafora a čaj PICKWICK: Tropická směs bylin a ovoce. Vaše příspěvky čekám na redakčním e-mailu (viz níže).

woodsova

Reklama