Přiznám se, že já nesbírám NIC, ale ve sbírání se vyžívá můj "ctěný" manžel. Sbírá totiž vraky! Domů přiváží kdejaký vrak auta, různé polorozbité motorky, traktory a taky různé zrezivělé trubky, železo,atd....! Náš dvorek i zahrada jsou zastavěné nepotřebným "ZBOŽÍM", ale můj manžel se tetelí radostí. Bohužel horší je to se mnou, hrůzou se mě staví vlasy na hlavě, když se manžel vydává na další z jeho vydařených akcí-LOVŮ...! S děsem očekávám, s čím že to dneska domů zase přitáhne...! Říkám mu, že ten jeho koníček - spíš KŮNˇ - mě jednou přivede do blázince a on v klídku odpoví: "Miláčku, za pár let z nás budou milionáři, ani nevíš, jakou ty vraky mají hodnotu...?!"

No, raději to ani vědět nechci-spíš bych uvítala, kdyby ty milionové krámy zmizely nadobro z mého dohledu a místo nich se můj milý přeorientoval na výsadbu naší rozlehlé zahrady. O tom si ale můžu nechat jen zdát...momentálně manžel listuje v inzertním časopise a záludně se usmívá. Jsem zvědavá,s jakým unikátním kouskem na mě vyrukuje?

v

Jak to tak vypadá, asi budem muset ještě přikoupit pozemek, protože, jak tak vidím, ten jeho KŮNˇ jej jen tak brzy nepřejde...! Ale jednu výhodu to má, nejvíc se na naší zahradě vyřádí děti z celé ulice(viz. foto).

Všechny vášnivé sběratelky zdraví Bohuša

Tak tohle Bohuše fakt nezávidím. Já zase znám člověka, který sbírá staré nářadí, plechy, rezavé sekery...a vším tím haraburdím má zasviněný dům od sklepa až po půdu. Nosí to ze skládek a šrotovišť, prolézá i divoké skládky u silnice a tvrdí, že to všechno má milionové hodnoty. Bohužel ale jenom pro něj. Simona

Téma pokračuje

A co vy, milé čtenářky. Nenapíšete nám také nějaký příběh do tématu? Čekáme na známé adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama