Je to nevěra, nebo není? Radka (45) je na pochybách, ale její manžel má jasno. Svého legálního potěšení se nehodlá vzdát. Prý ze zdravotních důvodů.

„Někdo si možná pomyslí, že řeším malichernosti, ale mě to užírá. Nedávno jsem přišla na to, že můj manžel chodí na tantrické masáže. A to celkem dost pravidelně. Kdybyste nevěděli, oč jde, tak tahle relaxace spočívá v tom, že masérka mého manžela na závěr všelijakého hlazení a šimrání ručně uspokojí. Jenže podle něj nejde o nic špatného a už vůbec ne o nevěru,“ svěřuje se Radka, která je opačného názoru.

massage

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

„Ano, je to sice zcela legální a dnes už běžně nabízený druh masáže, ale já si o tom stejně myslím své. Vždyť které ženě by se líbilo, kdyby ten její provozoval takové intimnosti s cizí ženou? Můj muž ale tvrdí, že o něco takového vůbec nejde, a vyvrcholení na konci masáže je už jen nezbytnou třešničkou na dortu. Prý mu to celé pomáhá mnohem lépe zvládat stres v práci a cítí se jako znovuzrozený,“ kroutí hlavou Radka s tím, že jí rozhodně nepřesvědčil. I nadále je proti, aby v návštěvách masážního salonu pokračoval. Ale její argumenty neobstály.

„Když jsem se ho zeptala, jak by to asi bral on, kdyby nějaký pěkný masér něco podobného prováděl mně, nezaváhal. Prý by to vůbec nebyl problém a klidně mě tam příště vezme s sebou. Tak to ani omylem! Nejsem zvědavá na to, aby mě někdo cizí osahával,“ má jasno. Méně ale už v tom, jak vzniklou situaci řešit.

„Nemůžu mu masáže zakázat, ani by si to nenechal líbit. Postavil mě zkrátka před hotovou věc a zvykni si! Občas si dokonce říkám, jestli přece jen nejsem moc prudérní. Ale já si prostě nemůžu pomoct, ta představa se mi hnusí. A ano, na tu masérku i žárlím,“ dodává Radka.

Čtěte také:

Reklama