Milé, svaté dámy, kamenujte mě!  

Ach jak ráda bych také patřila mezi ty šťastné ženy, které nikdy neměly potřebu pomilovat se s někým jiným než se svým vlastním manželem.

Taky bych dříve nevěřila, že někdy něco takového udělám. Ale chybička se vloudila. Tedy spíše několik chyb.

První chyba: Manžela jsem si brala v 19 letech po tříměsíčním chození a jak to dříve bylo, protože jsem byla těhotná. Takže jsem ho skoro neznala.

Druhá chyba: Až postupem let jsem si uvědomila, že ho nikdy nepředělám a děti mi k tomu nepomohou. Pozdě, mám dvě a jsem šťastná, že je mám, a nikdy bych neměnila.

Chyba třetí: Manžel už pět let pije a nesexuje. Každý spíme v jiném pokoji a jemu to přijde naprosto normální.

A tak jsem po třináctiletém manželství neodolala a návrhům svého kamaráda podlehla. Tak moc mi chyběly ty něžné doteky a pevné objetí.
Říkáte si, proč od svého manžela neodejdu. Jednoduchá odpověď, není kam. Podnájem si nemůžu dovolit, na to bych neměla dost peněz. A s přítelem nepočítám, domluvili jsme se jen na sexu, nic víc. Má vlastní rodinu a tak to zůstane.

Co bude dál? Nemám tušení, čas ukáže, ale žádné naděje si nedělám.

Tak a teď můžete kamenovat.
zlobítko

Milé zlobítko, chápu vyústění vašeho trápení a ani se tomu moc nedivím. Jen je mi líto, že nefungujících vztahů s dětmi je stále hromada.  Držím palce, ať je vám všem dobře, ať už zvlášť nebo dohromady.

Milé čtenářky magazínu Žena-in, napište nám o svém názoru na nevěru, zážitcích a zkušenostech. Nejlepší příspěvky předvánočně ocením zajímavými cenami! (Dámskou toaletní vodu od firmy Adidas  nebo např. pěnovým tužidlem na vlasy.)

Nevěra 
Je nevěra podraz?
Životní styl?
Neoodolala jste vášnivému sexu?
Žijete dvojím životem?
Partner žárlí a má důvod?
Nevěra je jen výměna tělesných pachů a nic víc?
Je nevěra a nevěra? V jaké se topíte?
Nic vám to neříká, jste světice? Čím to je? Jak to děláte?

Napište nám:
redakce@zena-in.cz

Reklama