Vztahy

Manžel nebo tatínek?


Krásnou "sexuální" středu přeji všem. Na dnešní příjemné téma si dovoluji napsat historku, která se v naší rodině sice už před lety, ale stále se jí musíme smát.
 
 Byla jsem krátce vdaná, zatím bez dětí. Manžel začal podnikat. Je sice jen o pět let starší, ale od mládí má šedivé vlasy a vypadá ode mně o dobrých 15-20 let starší. Jednou jsme byli pozváni na party. Úpřímně řečeno jsem se dost nudila, protože to bylo takové to setkání, kde většina přítomných mluvila jen o svých geniálních plánech, na které chybí "jenom" peníze.
 
Během večera jsem si všimla, že mě sleduje černovlasý mladý muž. Posadila jsem se na jednu z volných laviček u malého jezírka a než jsem stačila upít ze sklenky šampaňského, byl ten krasavec u mě. Začaly padat takové ty věty jako: "Krásný večer, že? Snad se nenudíte? Vy jste tu sama?" Na poslední otázku jsem odpověděla: "Sama ne. Jsem tu s tatínkem".
 
Ale to už se k naší lavičce blížil manžel s mobilním telefonem v ruce. Slušně mého společníka pozdravil a řekl: "Holčičko, je mi líto, ale budeme muset domů". "Proč, tati?" řekla jsem na oko zklamaně. Můj manžel prohlédl mou hru a aniž by hnul brvou, odpověděl: "Právě volala maminka. Alenka pláče a Patrik zlobí". Pak se otočil na mladého muže a s povzdechem řekl: "To víte - svobodná matka, dvojčata, a kdo to nakonec odnese? Jedině rodiče. Nevím, co by dělala, kdyby nás neměla".
 
 Srdečně jsme se s mladým mužem (který na první dojem vypadal jako místní podnikatelský playboy) rozloučili a odcházeli po cestě k parkovišti. Po chvíli jsme za sebou uslyšely rychlé kroky. Kde se vzal, tu se vzal, stál u nás "můj" krasavec. "Promiňte", řekl mému muži zadýchaně. "Mohl bych na minutku něco říci vaší dceři?" Můj muž kývl a šel k autu. Otočila jsem se s tázavým pohledem na svého pronásledovatele."Já jsem vám chtěl jenom říci", vyhrkl, "že by mi ta dvojčata nevadila!"
 
Usmála jsem se, pohladila ho po tváři a vlepila mu pusu na čelo: "Díky, jste hodný, ale mě stačí "můj tatínek", tem mi vynahradí všechny muže". Nasedla jsem a odjeli jsme. Toho mladého "milovníka" jsem už nikdy neviděla.
Januše.
 

Milá Januše, díky za článek. Docela by nás zajímalo, jestli ten podnikatelský playboy takto otravuje i ostatní ženy. Každopádně máte úžasného manžela, že na tuto hru přistoupil.

Krásný podzimní den přeje

redakce@zena-in.cz

Napište nám i vy, co jste přijemného zažily. Zkuste napsat i na lechtivější téma sex. Pokud váš článek bude zajímavý, rádi vás odměníme.

   
05.10.2005 - Láska a vztahy - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [11] Gita [*]

  superkarma: 0 08.10.2005, 22:34:28
 2. [10] EvaH [*]

  Jé, to je teda super manžel... bezva hra.

  superkarma: 0 06.10.2005, 08:20:32
 3. avatar
  [8] bookcase [*]

  superkarma: 0 05.10.2005, 17:44:45
 4. avatar
  [2] Zdendula [*]

  Manželova reakce byla nádherná

  superkarma: 0 05.10.2005, 11:00:27
 5. avatar
  [1] ratonito [*]

  to je dobrý, že se neurazil. A playboy na to šel teda zhurta!

  superkarma: 0 05.10.2005, 10:50:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme