Venku zuří jedna z dalších letních bouřek, déšť mi bubnuje na parapet uspávající melodii a já ležím nemocná v posteli… jako tenkrát. Snažím se zahnat tu vzpomínku, která se mi neodbytně dere na mysl a vrací se zarputile jako bumerang. Sama nevím, proč se ji tak snažím zahnat. Snad proto, že jsem při ní tolik… vzrušená.

Byla jsem vychovávaná v poměrně puritánské rodině a o sexu jsem se dozvídala více méně samostudiem. Ale i pak jsem si, asi následkem rodinné atmosféry, připadala divně a že být vzrušená, je něco nepatřičného. Když jsem tyhle pocity – to slastné šimrání v podbřišku - zažívala poprvé někdy kolem třináctého roku, cítila jsem se strašně provinile a měla jsem pocit, že to na mně prostě každý musí poznat.

Když jsem pak dospěla a začala se stýkat s muži, situace se trochu zlepšila. Hlavně díky svému pozornému a chápavému partnerovi, který byl mým třetím mužem v pořadí, jsem se za své pocity přestala stydět. Když už jsem se s přítelem znala delší čas po všech stránkách, začala jsem si slastí a pocitu rozkoše, které mi přítel dokázal poskytnout, doopravdy užívat. Ale vždycky tam byla nějaká “záklopka” - že bych si neměla užívat víc než on, že sex má být pokud možno potmě, aby nebylo vidět na mé trapně nedokonalé tělo... strašně jsem se styděla. Přítel se mi snažil vztah k sexu zlepšit a okořenit několika experimenty, ale vždycky to skončilo tragédií – milování pro ten večer vždy skončilo, už jsem nebyla schopná “provozu”. A když se mi jednou pokusil nadhodit, co bych řekla sexu ve třech, pohádala jsem se s ním tak, že náš vztah málem skončil. Probrečela jsem pak celou noc, protože jsem nebyla schopná sama sobě přiznat, že to, co mi ten “hnusák odpornej” navrhuje, mě vlastně strašně moc rajcuje… Jenže - to se přece nesluší!!! To jsem ovšem ještě netušila, jaké překvápko pro mě život chystá…

Asi půl roku na to jsem měla autonehodu – nic vážného, ale musela jsem být doma a v klidu. Návštěvy si tenkrát u nás podávaly dveře a jednou mě přišla navštívit moje kolegyně Helena s manželem. Byla to veselá (někdy až moc) holka a její muž Jirka byl klasický vesnický kluk, takový dobrosrdečný trouba. Přinesli lahev vína a vyprávěli, co je nového, kde zas byli na flámu a jak moc si to užívali. Oba do sebe byli stále velmi zamilovaní a netajili se tím, jak moc mají rádi sex.

Taky tenkrát se neustále otlapkávali a jak mi víno stoupalo do hlavy, začínal jsem cítit, že už to na mě zase jde. Netrvalo dlouho a víno došlo. Poslali jsme s Helenou Jirku, aby skočil do nedalekého obchodu pro další, a my, ženské jsme pokračovaly v drbání.

Ani nevím, jak na to přišla řeč, ale naskočilo téma sex a erotika. Ovíněná jsem se kamarádce svěřila a vyklopila jí svůj “problém”. Helena se na mě chápavě podívala a pohladila mě po tváři. Potom její ruka sklouzla po mé noční košili a pohladila mi prso. Byla jsem celá vykulená, ale nedokázala (vlastně ani nechtěla) jsem ji zarazit. Potom mě políbila na tvář a pak na pusu a v najednou už jsem cítila její jazyk ve svých ústech.

Hlavou mi jako kolovrátek jelo, že to, co dělám, je špatné a že se to nesmí, ale už jsem toho potlačovaného vzrušení měla dost. Bylo mi jedno, že se to nesmí, bylo mi úplně fuk, že se každou chvíli vrátí Jirka s vínem a můj přítel touhle dobou končí v práci, bylo to mi to ukradené. Věděla jsem jen, že ji chci. Můj jazyk začal spolupracovat s Heleniným, a když si pak za okamžik sundala tričko, neváhala jsem ani minutu a začal se mazlit s jejími nádhernými ňadry. Měla velká prsa, mnohem větší než já, a když jsem ji na ně začala líbat, cítila jsem, jak moc jsou hebká a voňavá. Helena mi mezitím jemně zajela rukou mezi nohy a začala prsty něžně přejíždět sem a tam. Pod košilkou jsem neměla kalhotky, což jsem se celou dobu návštěvy snažila maskovat, ale teď mi to přišlo vhod. Odtáhla jsem stehna od sebe, aby měla více prostoru a už jsem si jen užívala toho nádherného pocitu.

Takhle jsme se věnovaly jedna druhé, když vtom bouchly dveře – Jirka se vrátil s lahví vína. Když nás uviděl, zůstal s pusou otevřenou, ale mně se nechtělo přestávat a ani Helena nevypadala, že by jí manželova přítomnost nějak vadila. Jirka to pochopil po svém a okamžitě si svlékl kalhoty. Když se mezi mě a Helenu vmáčkl a my spatřily jeho vztyčenou mužnou chloubu, začaly jsme se jako na povel smát. Ne snad, že by Jirka byl špatně vybaven, naopak! Ale prostě se mezi nás v tu chvíli “nehodil”. Čekaly jsme, že tím to celé skončilo, ale Jirka s klidem filozofa vstal, zapnul gatě, vzal víno, které před minutou přinesl, a odkráčel s ním do kuchyně.

Chvíli jsme se na sebe s Helenou dívaly, ale pak jsme se jaly dokončit, co jsme začaly. Bylo to nádherné a neuvěřitelně vzrušující. Díky Heleně jsem zažila dosud nejbouřlivější orgasmus v životě. Když to skončilo doopravdy, strašně jsem se bála, že to bude trapas, že si nebudeme mít co říct, ale nestalo se. Vše bylo jako dřív, jako by se nestalo nic. Ani Jirka, který mezitím dopil lahev v kuchyni, ani Helena už o tom neřekli ani slovo. Krátce nato, co odešli, se vrátil můj přítel z práce a našel mě celou roztouženou. Milovali jsme se několik hodin v kuse a já po něm vyžadovaly všechny ty experimenty, které jsem předtím tak razantně zavrhovala.

Přítel byl udiven tou proměnou, ale snad aby to nezakřikl, nikdy se mě nezeptal, proč jsem změnila názor. S Helenou a Jirkou jsme zůstali přátelé, jenže před pár lety se odstěhovali na Moravu a od té doby jsem je neviděla. Občas ale, když přes den ležím sama v posteli, si představuju, že Helena zase někdy přijde na návštěvu… Moje prstíky si pak pohrávají tam, kde se to nesluší, a já už se nemůžu dočkat, až se přítel vrátí z práce…

                                                                                                                              

Reklama