O svém manželovi i o tom, jak ráda soutěží, nám napsala čtenářka Snany. Ta také doufá, že se i její rodině jednou poštěstí vyhrát. A já dodávám, že určitě ano.

To je krásné, co jste napsala o svém manželovi, milá Snany. Přeju, ať vám to dlouho vydrží. A moc děkuju za příspěvek. Hezký den.


Dobrý den,

u nás soutěží celá rodina, tj. já a můj manžel a potažmo i děti, sice ještě neumí číst ani psát, ale již se objevili v různých fotosoutěžích. Dcera i syn rádi pózují, škoda, že nemáme kvalitnější foťák, třeba i proto nevyhráváme.

Manžel občas kupuje výherní losy, v jeho případě jsou spíše nevýherní :-D Alespoň mu pak může říci, že má štěstí v lásce. Nedávno hrál Poker na počítači, nedařilo se mu a prohlásil památnou větu, která mě zahřála u srdce: „ Asi opravdu budeš má celoživotní láska“. Divím, se, že o tom někdy pochyboval.:-D Pro mě je manžel životní výhra číslo jedna.

Co se týče mé osoby, vyhledávám soutěže, tzv. nenáročné na odpověď, tj. odpověď není třeba nikde složitě hledat nebo trochu zapojím mozek a vzpomenu na svá studijní léta. Poslední dobou se u rychlosoutěží, kde vyhrává vždy první správná odpověď, umisťuji na druhém místě. To je občas k zlostí:-D

Naše večery s manželem probíhají následovně: po uspání dětí sedneme každý ke svému „stroji“, o půlnoci vypínáme, následně pak pět minut probíráme kdo kde a co vyhrál, déle není potřeba, neboť není o čem hovořit, podle výsledků máme „jedině“ štěstí v lásce.:-D

Na závěr bych chtěla citovat jednu soutěžící, snad se nebude zlobit.“ no tak snažila jsem se, ze začátku mi to teda nešlo ale teď se poštěstilo.“ Tak snad se také jednou i nám poštěstí.

S pozdravem a přáním pěkných dní

Soutěžení zdar

Snany

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Soutěže

  • Soutěžíte rádi?
  • Co vás nejvíc baví?
  • Jakých soutěží se účastníte?
  • Co nejraději vyhráváte?
  • Máte nějakou otázku k Velké vánoční soutěži?

To vše budeme dnes probírat. Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedné z vás pošleme za odměnu hru s názvem Dračí srdce. Příspěvky posílejte do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je SOUTĚŽ. Předem děkuju.

hra

Reklama