Osud to vždycky nějak vyřeší. To je heslo manžela čtenářky Snany. Jak je s takovým přístupem čtenářka Snany spokojená? Má pro něj pochopení, sama je také váha...

V prvním čtenářském příspěvku vám Snany prozradí, že i váhavost je v různých situacích řešením.


Dobrý den, manžela bych zařadila do kategorie váhavý plánovač. Sice má vše do puntíku naplánováno, ale do realizace se příliš nehrne. Často se stalo, že než se „rozhoupal“ musel vše plánovat znovu. Jelikož jsem s manželem co se týče rozhodnosti docela podobní trvá nám vše opravdu dlouho, pečlivě promýšlíme, zkoumáme. Občas je to u nás docela zajímavé. Manžel měl dovolenou a tak jsem chtěli s dětmi vyrazit někam na výlet /i když s miminem a skoro tříletou se toho moc podnikat nedá/, nemohli jsem se dohodnout kam pojedeme a nakonec to děti vyřešily za nás a zůstalo se doma. Mohli  jsem dát dceru od září do školky, ale tak dlouho jsem probírali ze všem možných stran a úhlů až bylo po zápisu. Nakonec se „rozhodnutí“ odsunout nástup do školky ukázalo jako správné. Manžel přišel na nové heslo: „osud to vždycky nějak vyřeší“.

Od manžela otec je také váha, ale tomu rozhodnost rozhodně nechybí, až mám pocit, že „našemu“ znamení dělá ostudu. Někdy mám dojem, že se rozhodovat musel naučit. Je možné pod vlivem okolností změnit povahové rysy? Nebo s věkem se člověk učí větší rozhodnosti? Je pravda, že s narozením děti jsem dospěla k tomu, že musím být více nohama na zemi než v hlavou v oblacích. Musím tchánovi poděkovat, díky němu máme auto a manžel může jezdit do práce aniž by musel trávit ve veřejných dopravních prostředcích čtyři hodiny nebo se vymlouvat, že domu nedojede neboť mu nic nejede :-)

Manžel je zlatý člověk, ale v otázkách rozhodování je na tom podobně jako já-docela špatně. I když já se snažím s tím bojovat.

S pozdravem a přáním pěkných dní.
Ať rozhodování nepřináší žádné neshody!
Snany

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 3. září 2013: Je rozhodný?

  • knihaJe váš partner rozhodný?
  • Umí řešit nečekané situace, nebo se nechá vláčet osudem?
  • Změnil se v tomhle v průběhu vztahu?
  • Kdo má ve vašem vztahu hlavní slovo a kdo víc plánuje?

Své příspěvky ideálně formou nějakého konkrétního příkladu zasílejte nejpozději v úterý 3. září 2013 do 15.00 hodin na e-maiovou adresu redakce (viz níže). Příspěvky ať jsou alespoň dvakrát tak dlouhé jako tento odstavec textu. Tedy pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění a tím i větší šanci na získání pěkného dárku, totiž knížky: Mystický sex od A do Z autorky Cassandry Lourisové (vydala METAFORA) .

Reklama