Bulvár

Manžel a tchán. Jako přes kopírku.

Děkujeme za krátký, ale zajímavý příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem dispečerka a je zamyšlením nad povahou jejího manžela. Co myslíte? Jsou to geny, nebo pohodlnost?

To jsou proste geny! U mého manžela se co rok, to víc a víc projevují povahové vlastnosti jeho otce. Bohužel ty špatné. Z milujícího, laskavého manžílka se prostě stává starý mrzout. Honí nás doma, vše musí být po jeho a běda, jak ne!

Věčně mu něco nesedí. Zkrátka je to u nás doma tak, že kdo uteče, vyhraje.  Když jsem se nad takovým chováním podivovala kdysi u tchána a hrozila se, že můj manžel může být později takový, uklidňovala mě tchýně, že manžel je úplně jiný. Jo, jo. Tůdle! Je jako přes kopírku. Chuděrka tchýně umřela a já ho teď reklamovat nemám komu. Pak někomu věřte! 

Zdraví dispečerka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Já vím, ono se to těžko radí, ale řekla jste manželovi, že se začíná chovat jako tchán a že vám to vadí? Nebo jste už rezignovala?

Co na povaze vašeho manžela vadí vám? Má spíš dobré, nebo špatné vlastnosti? Jak se projevují? Máte pocit, že je zdědil po rodičích? Spíš po otci nebo matce? A jak jste na tom vy? Máte někdy pocit, jako byste slyšela vlastní matku? Děsí vás to, nebo se nad tím jen usmíváte? Napište nám o své povaze. Nebo o povaze vašich blízkých? Co na nich obdivujete a co vám vadí?

redakce@zena-in.cz

lupa

   
17.08.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] paníliška [*]

  To můj muž se začíná povahově podobat tchyni. Snad ho nezabiju. Sml16

  superkarma: 0 17.08.2010, 21:48:19
 2. avatar
  [3] Esara Cacobes [*]

  Většina chlapů se v pozdějším věku začne chovat jako jejich otecSml41 můj tatínek dřív na svého otce pořád nadával a nesnášel jeho povahu. Ale cca ve věku 45 let se mu začínal čímdál víc podobat. Teď jsou povahově téměř identičtí. A můj má také podobné rysy jako jeho tatínek..co užSml80

  superkarma: 0 17.08.2010, 11:55:49
 3. avatar
  [2] enka1 [*]

  Tak to by mi vadilo nejmíň. Já spíš mám strach,aby se nepomamilSml15

  superkarma: 0 17.08.2010, 11:52:18
 4. avatar
  [1] ToraToraTora [*]

  Já doufám, že se můj manžel nepotatí....uchlastal by seSml24

  superkarma: 0 17.08.2010, 10:38:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme