Život dovede připravit nečekané situace. Příběh čtenářky Magic11 by si jistě vysloužil své místo v kdysi slavných Bakalářích...

Příběh jako z Bakalářů prožila s manželem a jeho kolegyní Janou čtenářka Magic11.


Zdravím všechny ž-inky,
Všude píšu, jak nejsem žárlivá, ale teď při čtení příspěvků jsem si vzpomněla na jednu událost, kdy jsem opravdu - ale opravdu žárlila.
Vrátila jsem se z týdenního pobytu na horách s malým synkem (tehdy jsme měli jen toho staršího) o den dřív. Bylo nám smutno a těšili jsme se, jak tatínka překvapíme. Zašli jsme si na pizzu a po obědě čekali doma, až taťka dorazí z práce. Místo taťky došel pošťák s telegramem - pro manžela, ve znění: Zavolej mi do práce, musím s tebou mluvit. Podpis Jana - Hmm, neznám, ale kdo ví, když s ním potřebuje nutně mluvit, zavolám mu do práce (nebyly ještě mobily), aby něco nepromeškal, a frčela jsem před barák k telefonní budce. V manželově práci mi oznámili, že si vzal na dnešek dovolenou, protože musel do servisu s autem. S naším autem. Se kterým já jsem byla se synem na horách. Ajaj, teprve teď mi to začalo chroustat v hlavě. No, smrákalo se, drahý dorazil domů a už se to na něj valilo. Kdo je Jana a cože se stalo našemu čtyřkolovému miláčkovi, se kterým já jsem byla na horách. Vysvětlení bylo prosté - byl na tahu s bývalým kolegou a spolužákem, přetáhli to a díky velkému bolehlavu a kamarádovu naléhání zůstal ještě u něj a léčili se z opice. Sice jsem kroutila hlavou, ale hned ho hnala k budce volat té Janě - kolegyni z práce, kterou měl druhý den brát autem na firemní akci a protože nedorazil do práce, neměla se s ním jak domluvit na čase a místě.
Tady vidíte, že mnohdy zavádějící příhoda je vcelku nevinná, ačkoliv se může jevit všelijak. Od té doby se vždycky zasmějeme, že kdyby něco, pošleme telegram.
Takže - žárlivost je nezdravá, může poškodit i zcela nevinné :)

Zdraví,
Magic11

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 5. září 2012: Projevy vaší žárlivosti

Své příspěvky k tomuto tématu již nezasílejte. Později odpoledne vám prozradím, která čtenářka získala za příspěvek slíbený dárek: knihy Trapasy po francouzsku od Tanji Kuchenbeckerové (nakladatelství iKAR) a Dvorní šašek a čarodějnice od Siegfrieda Obermeiera (nakladatelství Knižní klub).

trapasysasek

Reklama