Bulvár

Manner Tour 2015 v plném proudu

Velká Manner tour 2015 plná zábavy pro celou rodinu, je v polovině svého putování po 45 místech celé České republiky i na Slovensku. Seznam měst kdy a kde se objeví, naleznou fanoušci vídeňské firmy Manner na webových stránkách www.manner.com.

Denně navštíví v průměru tuto atrakci v růžovém cca. 5.000 návštěvníků. Tour zavítala do nejvýznamnějších míst daných regionů, spojuje se se zajímavými událostmi, jako jsou food festivaly, v Poděbradech například spojila zábavu s dnem TV Prima – kamionem, baví lidi v Aqualandech, jako například na Slovensku v Bešeňové nebo ve známém Tatralandu. Ve Zlíně se stala Manner Tour partnerem Zlínského filmového festivalu, v Jeseníku otevírala lázeňskou sezonu, v Brně pak doplnila Dětský den na přírodním koupališti Biotop.  Team deseti Manner promotérů neodradí žádné počasí. Vždy je počítáno se suchou a mokrou variantou, a to především ve spojení s nejvýznamnějšími obchodními centry v Česku. Na cestě jsou každý den.

Manner

Pokud, ale někdo z Vás na Manner Tour ještě nestihl dorazit, není nic ztraceno. 21. června 2015 přijede na Velký dětský den na Pankráci, kde se bude pokoušet o rekord. Manner Balon vynese na oblohu svitek do sebe složených obrázků všech, kdo na akci dorazí a rozvine ho. Pokus bude sledovat agentura Dobrý den, a pokud se vše povede dle lánu, bude zapsán do knihy rekordů. A dále se budou moci výherci soutěží vznést zdarma tímto balonem do cca desetimetrové výšky nad Prahou.

Manner

Na každé akci stále mohou návštěvníci vyplňovat kupony s jednoduchou soutěžní otázkou. Ty budou losovány ve vídeňské centrále 24. července 2015. Výherci ze všech evropských zemí kudy Manner Tour 2015 putuje, vyhrají víkendové pobyty ve Vídni.

Zajímavé místo si vybrala Manner Tour i 19. červa 2015. Zavítá do O2 Arény na koncert Michala Davida. Manner je partnerem této akce. S Michalem Davidem spolupracuje již dlouhodobě.

Manner

A pokud Vám Manner Tour projede, můžete vychutnat atmosféru v Brně, kde již nyní jezdí super moderní tramvaj kompletně obrandovaná Manner růžovou barvou. A nebo jet jedním z šesti autobusů Student Agency, ze kterých na Vás bude koukat továrník Manner.

Tabulka

Oslavte s námi 125 let výročí na trhu oplatek, ochutnejte kvalitu a lahodnost našich výrobků

Přejeme Vám krásné léto plné zábavy a dobrou chuť

Manner

   
12.06.2015 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] leontieen [*]

  Skvělá zpráva. Moc se těším.

  superkarma: 0 13.07.2015, 17:25:29
 2. [3] myska1 [*]

  ano jou vynikající, ale poměr cena, já vím jsou kvalitní..............

  superkarma: 0 12.07.2015, 10:56:41
 3. avatar
  [2] Delli2 [*]

  škoda, k nám do Ústí n. Labem taky ne..... Sml15

  superkarma: 0 12.06.2015, 07:44:02
 4. avatar
  [1] renda4141 [*]

  Jééé ty jsou tak dobré. Škoda, že k nám do KV nejedouSml15

  superkarma: 1 12.06.2015, 06:01:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme