Novinky

Manažer celé rodiny: aplikace Family Care

Hledáte aplikaci, kde budete mít pohromadě všechny důležité údaje všech členů vaší domácností, včetně domácích mazlíčků? V tom případě je „appka“ Family Care přímo pro vás!

appka

Novou mobilní aplikaci Family Care si můžete představit jako schopnou asistentku. Hlídá termíny návštěv u lékaře, připomene vám, že je čas objednat se na preventivní prohlídku nebo spolknout antibiotikum a vede vaši zdravotní evidenci. Pamatuje si, jaké léky jste v minulosti brali, které nemoci a úrazy jste prodělali, zná vaši krevní skupinu i počet dioptrií. Najít číslo a ordinační hodiny lékaře je pro ni hračka. Pomocí aplikace máte všechny důležité informace pořád po ruce. Už žádné poznámky v diáři, které po sobě nemůžete vyluštit ani záhadně se ztrácející objednací kartičky.

appka

Hlavní půvab aplikace Family Care ovšem spočívá v tom, že se nestará jen o vás, ale zvládne ohlídat i další členy rodiny, včetně těch čtyřnohých nebo opeřených.  To je k nezaplacení třeba v případě, kdy potřebujete dohlédnout na prarodiče, aby užívali pravidelně léky – aplikace je na to bude sama upozorňovat pomocí sms. Systém umožňuje sdílet údaje z jednoho telefonu na druhý, takže když jde s potomkem k lékaři váš partner, nepřivede ho do rozpaků otázka, na které léky je syn alergický. Protože u nás neexistuje jednotný systém zdravotní evidence, může se stát, že některé informace nedoputují od jednoho specialisty k druhému. Aplikace, která eviduje veškeré zdravotní informace na jednom místě, je tedy velmi užitečná.

appka

Jak Family Care pracuje?

Založíte kartu uživatele. Nejdříve je třeba vyplnit nejdůležitější osobní i zdravotní údaje. Pokud se vám nechce vyťukávat je na telefonu, můžete to udělat prostřednictvím webového prohlížeče. Můžete zadat také seznam lékařů a kontakty na ně a informace o vaší zdravotní pojišťovně. Pokud chcete, lze do systému nahrát i fotografii karty pojištěnce, ta se může hodit, pokud ji třeba zapomenete doma. Totéž pak uděláte i za všechny své blízké, kterým chcete kartu založit. Zadávání informací sice napoprvé zabere nějaký čas, určitě ho ale nelitujte, bohatě se vám v budoucnu vrátí. Ovládání je natolik jednoduché, že ho zvládne opravdu každý. Díky synchronizaci a propojení účtu se data uloží a vy je při změně systému nebo telefonu nemusíte opětovně zadávat. Celá aplikace pracuje offline, pouze pro občasnou aktualizaci a synchronizaci telefonu s internetovou stránkou je třeba být online.

appka

   
06.06.2017 - Redakční novinky - autor: Marie Cicvárek Fléglová

Komentáře:

 1. [5] babinka [*]

  Takovou novinku mít nemusím...Sml23

  superkarma: 0 06.06.2017, 14:17:08
 2. [4] MARIE MATEJKOVA [*]

  Rikina — #2 souhlasímSml67

  superkarma: 0 06.06.2017, 13:46:39
 3. [3] Pavla_b [*]

  Sml80A k čemu je to vlastně dobré? Návštěvy lékaři mám v diáři a krevní skupiny si pamatuju.

  superkarma: 0 06.06.2017, 12:24:57
 4. [2] Rikina [*]

  Ani náhodou - ještě budu "velkému bratrovi" usnadňovat situaci, aby měl všecky údaje pěkně dostupné na jednom místě? Sml32 Sml24 Kulový. Soukromí si vážím, a nebudu ho dobrovolně datlovat do nějaké aplikace, kde se k tomu pak dostane každej. Sml80

  1. na komentář reaguje MARIE MATEJKOVA — #4
  superkarma: 2 06.06.2017, 12:01:17
 5. avatar
  [1] Eva_CZ [*]

  Tohle vsechno a jeste mnohem vic mam ulozeno v plastove karticce Med Key. Sml80 Jenze sem to dojde MOZNA, az budu pod drnem.

  superkarma: 1 06.06.2017, 10:57:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme