Na naší výzvu s testováním Sunar Premium reagovalo velké množství maminek. Po vyhodnocení dotazníků, které maminky vyplnily, jsme oslovili dvacet maminek a poslali jim balíčky s produkty Sunar Premium.

Nyní jsme testování vyhodnotili a přinášíme vám jeho výsledky. Děkujeme maminkám za zaslané fotky děťátek, které nás potěšily. Také na jednotlivé recenze a odpovědi v dotazníku, který jsme testujícím zpřístupnili.

Jak testování mezi maminkami dopadlo?


Na otázku Co byste u Sunaru Premium vyzdvihla? Označilo 83% maminek mléčný tuk a 72% maminek variantu Obsah důležitých vitaminů a látek pro rozvoj imunity, poznávacích funkcí a mozku miminka. Celých 61% pak zvolilo možnost Poměr cena/kvalita. Všechny maminky, které mléko testovaly, se shodují, že jsou spokojené s jeho složením a pro 95% z nich je důležitý obsah mléčného tuku v mléku. I malé děti mají své chutě a jsme rádi, že se našel jen jeden malý jedlík, kterému mléko Sunar Premium nechutnalo. Ostatních 18 maminek uvedlo, že dítěti mléko chutnalo, případně pokud ne hned ze začátku, velmi rychle si na něj zvyklo a nyní mu chutná.

Zde si přečtěte některé z reakcí:

Neměnila bych vůbec nic a mockrát děkuji za možnost testování. Sunar Premium nám dorazil na testování v pravou chvíli, zrovna když byl náš prcek nemocný. Běžně pije Sunar Complex, ale se Sunarem Premium měl člověk pocit, že pro jeho zdraví dělá ještě o trochu víc :-)

Jsem spokojená, neměnila bych nic, dekuji za možnost testování.

Mléko je dobré, ocenila bych, kdyby mohl být Sunar Premium s nějakou příchutí, Elinka má ráda banán, meruňky.

 
Děkuji za možnost testování, Sunar Premium dceři moc chutnal, je dobré vědět, že má výborné složení a jsou v něm vitamíny.
 
Přestala jsem v sedmi měsíci kojit a právě jsem hledala mléko, které budu malému dávat. Sunar mu chutná, nebudu měnit.

 
Sunar Premium můžu doporučit ostatním maminkám. Jsem s ním spokojená, má dcera Eliška také.
 
Testování mne nadchlo, Sunar Premium mohu doporučit, máme s ním dobré zkušenosti, chutnal hned, žádné nadýmání, ani koliky.

 
Sunar je dobrá značka, já jsem také vyrostla na Sunaru, testování se mi líbilo, děkuji, že jste nás vybrali. Malý neblinkal, i když jej zpočátku odmítal, během jednoho dne mu zachutnal a už je vše bez problémů. Doporučuji.
 
Máme radost, že vás testování baví. Děkujeme maminkám za odpovědi a za zaslané snímky. Více najdete na www.sunar.cz a v našich uveřejněných článcích.

Sunar Premium podle vzoru mateřského mléka obsahuje  vitaminy a minerální látky, nukleotidy a galaktooligosacharidy. Dále obsahuje významné polynenasycené mastné kyseliny DHA a ARA, které jsou přirozenou součástí mateřského mléka a měly by být dle doporučení odborníků v dostatečném množství přijímány stravou. 
Obsažené vitaminy A, C a D jsou významné pro správný vývoj imunitního systému vašeho děťátka. Vitamin C dále podporuje vstřebávání železa, které přispívá k rozvoji poznávacích funkcí (koncentrace, paměť, rozvoj řeči a schopnost učit se). Sunar premium má zároveň díky obsahu mléčného tuku lahodnou, přirozeně mléčnou chuť, kterou si váš drobeček jednoduše zamiluje.

Naše články:

Kojenecká mléčná výživa a mléčný tuk
http://zena-in.cz/clanek/kojenecka-mlecna-vyziva-a-mlecny-tuk

Reklama