Novinky

Maminky, pozor! Rady nad zlato získáte zdarma

Nastávající i novopečené maminky mají hodně otázek. Proto i v Česku funguje už druhým rokem evropský projekt Společně. Má zdarma pomoci ženám nejen s tím, jak se v těhotenství stravovat.

Společně je pilotní projekt financovaný Evropskou unií, který má umožnit těhotným a kojícím ženám v Praze osvojit si zvyky zdravé pro ně i jejich děti. Pořádá proto celou řadu aktivit a událostí. Cílem je vytvořit a otestovat vzdělávací materiály, které u těhotných a kojících žen propagují zdravou stravu.

Jednou ze služeb je proto nakupování v doprovodu nutriční terapeutky. Během něj se zúčastněné dozví, na co se zaměřit při výběru potravin, aby byly zdravé a prospívaly nejen jim, ale i jejich dětem.

matky

Zdroj foto: Shutterstock

Projekt se už nyní může pochlubit skvělými výsledky. Od srpna loňského roku se do něho zapojilo již více než 1 000 účastnic. Jejich počet můžete rozšířit i vy.

Maminky, které mají o účast v projektu Společně zájem, se do něj mohou přihlásit až do konce srpna tohoto roku. Veškeré aktivity jsou pro ně zdarma. Řešitelem tohoto grantového projektu je Thomayerova nemocnice. Více informací naleznete na webových stránkách projektu.

   
18.05.2016 - Redakční novinky - autor: Julie Hájková

Komentáře:

  1. [1] bobani [*]

    užitečné

    superkarma: 0 18.05.2016, 10:52:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme