Kdo z nás nemá rád čokoládu? Milují ji děti i dospělí. Je lahodná, rozplyne se na jazyku a zanechá slastnou chuť. Jde o vášeň, kterou si tak rádi dopřáváme.

Čokoláda je také malou odměnou pro děti. Proto jsme pro vás ve spolupráci se značkou Carla připravili krásnou akci. Hledáme 15 maminek, které získají balíčky s novými mléčnými čokoládami se zábavným názvem Čokoška a budou je moci ochutnat a testovat. Redakce tyto maminky následně osloví, aby nám napsaly, jak jim tyto čokolády chutnaly, z jejich recenzí připravíme článek pro ostatní čtenářky.

 

Zapojte se do testování!!!

Soutěž najdete ZDE.

čokošky

Jaká je Čokoška?

Při výrobě Čokošky je kladen velký důraz na vysokou kvalitu surovin a precizní metody zpracování. Nadstandardně vysoký podíl kakaové sušiny dosahuje u mléčné čokolády Carla až 31%. Při zpracování čokolády je využito dlouhodobého konšování, které dodá čokoládě, sametovou hebkost, jemnost a povzbudí nezaměnitelné aroma kakaových bobů. „Není nám jedno, co jedí naše děti, proto jsme si dali záležet, aby naše čokoláda byla z nejkvalitnějších surovin a obsahovala ideální porci kalorií.“ podotýká k nadstandartní kvalitě čokolády výkonný ředitel čokoládovny Carla Ing. Jakub Šrámek, MBA. Velikost Čokošky byla na základě doporučení nutričních expertů upravena na optimální dvacetigramové balení.

Dětské obrázky na obalu

čokošky

Čokoška patří dětem. Na jejím obale najdete milý dětský obrázek. Jedná se o první čokoládu, na jejímž vzniku se podílely i samotné děti. Obrázky, které se na obale objevují, byly vybrány ze 70 návrhů. Z těchto návrhů vybrali zástupci čokoládoven Carla 12 nejzajímavějších, které pak grafici přenesli na obaly čokolády. O celém projektu již chystáme samostatný článek.

čokošky

Chcete se do projektu také zapojit?

Pokud máte doma malé výtvarníky, můžete se do projektu zapojit a poslat obrázek vašeho dítěte pro další výběr obalu. Vše najdete na www.cokoska.cz – zde je i formulář, kam vložit obrázek a popis celého projektu.

Těšíme se na vaše testování!

Reklama