Přeji krásný den,

moji maminku okradli minulé Vánoce v Kauflandu. Byla to tak trochu její vina.

Šla nakupovat, v peněžence měla veškeré peníze na vánoční dárky. Kabelku si vždycky položila do vozíku, kolikrát jen jsem jí říkala, aby ji měla vždy na očích.

Ne, jen si prý odskočila k vedlejšímu regálu, a když se chtěla vrátit, tak ji v té předvánoční tlačenici hned tak k vozíku zpátky nepustili. Přišla k vozíku a celá kabelka pryč. Měla tam veškeré doklady, mobilní telefon a peněženku. V peněžence karty, peníze, stravenky, prostě vše.

Běhala rychle po krámě a snažila se zahlédnout kabelku, ale zloději už byli nejspíš dávno pryč. Navíc bylo opravdu narváno, tak nebylo možno zkontrolovat veškeré lidi.

Nejhorší bylo před Vánoci rychle vyběhávat doklady, blokovat karty a čekat, jestli je stihli vybrat nebo ne. Navíc byl problém s penězi, které měla na blokovaných kartách. Takže si vypůjčit a čekat, až přijdou nové karty.

Což o to, peníze byly, budou a my nebudem - nejhorší na tom bylo, že se to stalo v době svátků.

Měly by to být svátky klidu a pohody. Abychom mamince tenkrát alespoň trochu zvedli náladu, koupili jsme jí do začátku krásnou kabelku, o kterou vlastně také přišla.

Vaše čtenářka odlaska


To opravdu není moc veselé - koupit mamince novou kabelku, když o starou přišla. Já peníze raději skoro nenosím. Všechno řeším kreditkou, a tu mám schovanou.

Reklama