No kde? Měl by se tu někde pohybovat. Člověk aby si taky se vším poradil sám...

Ať už jste otce svých dětí na sále měly nebo neměly, chtěly nebo nechtěly, stejně je to nakonec ve finále na nás. Žádný muž na světě za nás ty naše děti neporodí. Kdoví, proč to Matka příroda zařídila právě takto, budiž nám útěchou, že nám alespoň dala do vínku v průměru delší život. Abychom se o ty naše děti staraly a opatrovaly je do posledních sil, do posledního dechu.

Všem maminkám, které dnes trpěly bolestí, na jejímž konci se však nachází nový život, moc děkuji, že napsaly.
Děkuji za odvahu, že se svěřily s tak intimní záležitostí, jako je porod, že zavzpomínaly.  
Nic veselého, ale ta prožitá bolest nebyla zbytečná.

Odměnit by zasloužily všechny maminky. Já ten počet ještě zúžím na ty, které dnes napsaly. A z tohoto počtu to budu muset bohužel chtě nechtě zúžit ještě na jednu jedinou, která si ale výhru rozhodně zaslouží.

Knihu Kuchařka pro dceru získává za dnešní porodní téma maminka s nickem

ula

Příspěvek si můžete přečíst zde

kniha

GRATULUJEME!

  • A zítra opět o mužích, tentokrát ne o tom, jestli byli u porodu, ale jestli byste jim odpustily nevěru. No, závažné téma si Jakub připravil. Já jsem mu odpověděla jednou větou.:) Zítra budeme podezírat manžely z nevěry
  • Dopoledne se také dozvíte správnou odpověď na sedmičku dnešních tatínků.

Pěkný zbytek dne
Saša

Reklama