Pošmourné páteční ranko,
 
chci se jen podělit o čerstvý zážitek z této středy, který mi humorně připravil můj synek, který 23.12.2006 oslaví teprve své 8 narozeniny.
 
Zadělávala jsem těsto na vánoční perníčky a z videa jsme se dívali na nahraný pondělní díl Zoufalých manželek. Já jej jen poslouchala, Matýsek pečlivě sledoval. Téměř 5 minut se tam odehrávala scéna s kondomem. Já byla ráda, že zvládnu důkladné hnětení, takže jsem to vnímala pouze okrajově.
 
Najednou se synek zjevil vedle mě a povídá: "Maminko, co je to kondom?" No jelikož jsem moderní maminka, nelekla jsem se a s naprostým klidem odpověděla: "Maty to je pánská ochrana, kterou používají muži při pohlavním styku s ženou, aby nedošlo k nechtěnému otěhotnění, nebo aby se chránili oba před pohlavně přenosnými nemocemi. Nasazuje se to na penis - pindíka a je dobré to znát."
Chvilku bylo ticho, já se vrátila ke hnětení těsta a tu se ozvalo: "A mami jak se ten kondom nandává?". Ihned bylo po sexuální výchově. Vybouchla jsem smíchy a odvětila něco v tom smyslu, že tohle mu vysvětlí tatínek, ke kterému jde na víkend. Přes jeho protesty, že je to důležitá informace jsem to nedokázala.
 
A můj bývalý muž se jistě těší (pochopitelně jsem mu to do telefonu sdělila), až bude dnes pokračovat v započaté sexuální výchově našeho sluníčka.
 
Pěkný víkend přeje
 
Jacquelline


Děkujeme za veselý příběh a gratulujeme k bravurnímu zvládnutí situace :))).

Jaké jsou Vaše zkušenosti se sexuální výchovou, milé ženy-in? Ptaly jste se na podobné otázky svých rodičů? Jak si myslíte, že by odpověděli?

Napište nám o svých zážitcích se sexuální výchovou na redakce@zena-in.cz!

Reklama