Problém s maminkou, nikoli s manželkou, řešil čtenář ST a jeho manželka. Kvůli jejímu časnému vstávání se o víkendech nemohli vyspat, protože jim pěla pod okny árie...

Čtenář ST řešil s manželkou spánkový problém. Netýkal se ale jich dvou, týkal se maminky, která s nimi žila v domku...


Se spaním jsem nikdy problém neměl. Chodím spát mezi 22 - 24 hodinou večerní. Problém nastal, když jsem se oženil. S manželkou jsme žádný problém neměli, co se týká spánku a odchodem na kutě. Největší problém nám dělala maminka, která s námi bydlela v domku. Chodila velmi brzy spát. Dá se říci se slepicemi. Zato velmi brzo ráno byla čilá. Ve všední den nám to nevadilo, to se šlo do práce. Ale v sobotu a neděli to ano. Těšíte se že si v sobotu a neděli přispíte a před šestou ráno vás zbudí zpěvem árií maminka (Mimochodem pěkně zpívala), ale v šest ráno ve volný den to vhodné moc nebylo. Často nás ještě vybízela, ať už vstanem, že nás bude bolet hlava. Nás ale bolela spíše potom brzkém raním probuzení. Po pěti letech se maminka odstěhovala do svého nového bytu. A my už si mohli vychutnat spánek o víkendu a i trochu si zalenošit.

ST

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22. listopadu 2011: Kdy chodíte na kutě?

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Dnes okolo půl čtvrté odpoledne se dozvíte, která čtenářka získala za svůj příspěvek slíbený dárek, totiž dárkovou relaxační kazetu Radox Vitaminová péče s náušničkami.

kazeta

Hrajte Malou šťastnou vánoční soutěž o ceny v hodnotě 30.000 korun. Více informací najdete zde...

Reklama