Ahoj ženy-in.
Moji maminku přepadl cikán, když odemykala byt. Maminka se s ním začala přetahovat o tašku a peněženku, bojovala statečně a také při tom křičela. Co křičela, řvala! V té době bydlel na patře i nový manželský pár, který maminka ani neznala.

Když se tak přetahovala o peněženku, cikán maminku hodil na schody, a v tom se otevřely dveře od těch mladých lidí a cikán pustil peněženku i maminku a začal utíkat. Tento statečný chlap utíkal za ním, povalil ho za zem a řekl mamince, ať zavolá policii. Tak se cikán dostal za mříže.

Byl to recidivista a dostal 5 let natvrdo. Ještě u soudu na maminku jako svědka křičel, že až ho pustí, že si to s ní vyřídí. O dalších zkušenostech, jako o tom, že kradou peněženky v MHD, jsou drzí a sprostí, nemá cenu psát. Ještě jsem nečetla jeden příspěvek, který by je chválil. Nejsem rasista, ale jak se chovají k lidem, takové mohou očekávat i odezvy.

1567


Pochvalné příspěvky jsme tu dnes měli dva a občas někdo přiznal, že zná i slušné Romy. Jinak je ale procento dojmů značně v neprospěch menšiny. Je to smutné, ale všichni známe někoho, koho Romové okradli.

Reklama