Smutný příběh, ale bohužel opět ne ojedinělý, nám přišel i od maminky Mileny. Vypráví v něm o své dceři a jejím velkém trápení. Já věřím, že to trápení brzy přebolí.

Dobrý den do redakce, všem ženám-in i všem matkám.

My zrovna teď doma jeden aktuální případ přebrání řešíme.O prázdninách přebrala mojí dceři její kamarádka kluka, zatímco dcera byla celé dva měsíce na studentském pobytu v Anglii (je jí 19),  její milý si krátil dlouho chvíli s její kamarádkou. Je mi jí moc líto, je zraněná dvojnásob, jak od kamarádky, tak od svého přítele, se kterým chodili téměř rok.

Marně se ji snažím utěšovat, že ani jeden z nich za to nestojí. Je mladá, chlapců bude mít ještě hodně. A kamarádek ještě víc. A byla tohle vůbec kamarádka? V životě holka pozná ještě tolik falešných přátelství, že sama časem usoudí, kde je opravdové přátelství a kde ne. Já sama mám desítky kamarádek, ale ty opravdové jen dvě, těm věřím, těm bych snad svěřila i svého manžela.

Teď jí ale nic neutěší, žádná moje slova nepomáhají. Musí se s tím vypořádat sama a ti dva také. Chodí jak tělo bez duše, brečí kudy chodí, snad to časem přebolí.

Maminka Milena

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

____________

To bylo zákeřné, ale ten kluk určitě nestál za to, když nevydržel ani hloupé dva měsíce. A přesně jak jste uvedla, falešných kamarádek pozná holka v životě ještě hodně. Určitě ale bude po Vás a bude si je umět přebrat. Držím ji palce, ať se z toho dvojitého zklamání brzy dostane.

Saša

Téma dnešního dne 2. září 2011 zní: Přebírání partnerů

  • Svinstvo je přebrat manžela nebo přítele své sestře či kamarádce
  • Svinstvo je odloudit od rodiny tátu od dětí
  • Svinstvo je pohrávat si ženatým mužem jako kočka s myší

Ale život není jen procházka růžovým sadem s pevně stanovenými pravidly. Život je věčný boj mezi muži i ženami (a ženami a ženami :)).

  • Dokázala byste jít za svou láskou přes mrtvoly?
  • Znáte případ, kdy dívka přebrala chlapce své sestře nebo kamarádce?
  • A nebo ještě dál, už manžela?
  • Jaký je váš pohled na tyto ženy?
  • Zastáváte názor, že na to musí být vždycky dva?
  • Udělala jste něco takového Vy sama? (třeba studentské lásky)

Nebudu vás více trápit otázkami, nechám prostor vašim příběhům, ať už vlastním, nebo těm z odposlechu.  

Vzpomínejte, nadávejte, nebo obhajujte. Na vaše příspěvky se těším na redakčním e-mailu: redakce@zena-in.cz

Jedna z vás opět obdrží malý dárek: knihu od londýnského autora Davida Whitehouse s příznačným názvem k dnešnímu tématu: Postel a pleťové čistící mléko od kosmetiky Ryor – abyste měly krásnou pleť za každých okolností. :)

darecekk

 

Reklama